מחזמר על שירי קרליבך עם דודו פישר – כרטיסים ולוח הופעות 2023!

מחזמר על שירי קרליבך עם דודו פישר - כרטיסים ולוח הופעות 2023!
מחזמר על שירי קרליבך עם דודו פישר - כרטיסים ולוח הופעות 2023! צילום: יוסי גמזו לטובה

כל הפרטים על המחזמר החדש "קרילבך חי" המבוסס על שיריו של הרב קרליבך הנחשב לאחד מהמשפיעים הגדולים ביותר במוזיקה היהודית. איפה ומתי תוכלו לראות? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים?

מחזמר חדש בשם "קרליבך חי" בהפקת תיאטרון היידישפיל, יביא לבמה את סיפור חייו ובעיקר את שיריו הידועים של הרב שלמה קרליבך בכיכובו של הזמר החסידי הידוע דודו פישר. המחזמר ירוץ לאורך החודשים הקרובים בערים רבות ברחבי הארץ ובעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המחזמר לרבות מידע על רכישת כרטיסים ולוח הופעות עדכני.

קרילבך חי – המחזמר על קרליבך עם דודו פישר – לוח הופעות 2023

להלן לוח ההצגות של ההצגה החדשה קרליבך חי לחודשים הקרובים ברחבי הארץ:

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לכל ההופעות נפתחה ונמצאת בעיצומה כאשר מחירי הכרטיסים עומדים על 166 ש"ח לאדם. מכירת הכרטיסים לכל ההופעות מתבצעת באמצעות האתר הבא.

אודות ההצגה על קרליבך

הרב שלמה קרילבך נחשב עד היום לאחד המלחינים הגדולים והמצליחים ביותר במוזיקה היהודית והחסידית ושיריו הפכו לנכסי צאן ברזל בז'אנר. השפעתו על עלום התרבות היהודית הייתה רבה ולכן זה רק מתבקש ליצור הצגה ומחזמר אודות מפעל חייו ושיריו הרבים והידועים.

תיאטרון יידישפיל לקח על עצמו את הרעיון והפיק את המחזמר מאת אבי קורן ובכיכובם של דודו פישר, ישראל טרייסטמן, אנדריי קשקר, יהונתן רוזן ואייל שרף. על העיבוד והבימוי אחראי מורדי גרשון ועל הניהול המוזיקלי אחראי דוד קריבושי. המחזמר יציג את סיפור ומפעל חייו של קרליבך בשילוב עם שיריו הרבים והידועים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק