ההצגה קרוב יותר הקאמרי 2019 – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות

ההצגה קרוב יותר הקאמרי 2019 - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות. צילום: גבריאל בהרליה

ההצגה קרוב יותר עם עמוס תמם ועוז זהבי מגיעה החל מסוף חודש יוני 2019 לתיאטרון הקאמרי. מתי ואיפה תוכלו לראות את ההצגה? כמה יעלו הכרטיסים? ואיך תוכלו לקנות כרטיסים להצגה החל מ-71 ש"ח במקום המחיר המלא העמוד על 220 ש"ח? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון הקאמרי יעלה במהלך קיץ 2019 את ההצגה החדשה והמדוברת "קרוב יותר" בכיכובם של עוז זהבי, עמוס תמם, אדריאנה שורץ ואנסטסיה פיין. מכירת הכרטיסים נפתחה השבוע ובהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע לגבי מכירת הכרטיסים, תאריכים ולוח הצגות והנחות ומבצעים.

לרכישת כרטיסים מוזלים להצגה קרוב יותר בקאמרי באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

ההצגה קרוב יותר בקאמרי הוא מחזה ידוע שכתב המחזאי פטריק מארבר בשנות ה-90 וזכה לחשיפה גדולה מאוד בעקבות העיבוד הקולנועי לו זכה בשנת 2004 בו כיכבו ג'וליה רוברטס, נטלי פורטמן, ג'וד לאו וקלייב אוון. עתה, יגיע המחזה גם למחוזותינו אל תיאטרון הקאמרי שבחר בעוז זהבי, עמוס תמם, אדריאנה שורץ ואנסטסיה פיין לקאסט של ההצגה.

הגרסה העברית החדשה להצגה קרוב יותר בקאמרי, מביאה פרשנות חדשה וטרייה למחזה המקורי של מארבר ומציגה רלוונטיות יותר מתמיד למציאות של ימינו בישראל. את קרוב יותר בקאמרי ביימה הבימאית מירי לזר שמתפקדת גם ככוריאוגרפית ויועצת מוזיקלית בתחום התרבות בישראל.

עלילת ההצגה מתארת שני סיפורי אהבה שנשזרים ומתחברים לסיפור רומנטי מרובע. פגישה אקראית יוצרת רומן מפתיע שמוביל לבגידה ולקנאה. החיבור והמתחים בין הדמויות יוצר עלילה מפותלת ומורכבת לאורך כל ההצגה. משך זמן ההצגה הוא כשעה ורבע והוא מיועד לצופים מגיל 16 ומעלה.

קרוב יותר הקאמרי – כרטיסים מוזלים ב-71 ש"ח בלבד במקום 226 ש"ח

מכירת הכרטיסים להצגה קרוב יותר נפתחה השבוע כשמחיר הכרטיסים הרשמי בקופות תיאטרון הקאמרי עומדים על 220 ש"ח לכרטיס, אך באמצעות האתר הבא תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים בהנחה בכמות מוגבלת החל מ-71 ש"ח בלבד.

ההצגה קרוב יותר – לוח הצגות 2019

ההצגה קרוב יותר תחל לרוץ בתיאטרון הקאמרי ותציג הצגות לאורך הקיץ הקרוב. להלן לוח ההצגות של ההצגה לחודשים הקרובים:

תל אביב-יפותיאטרון הקאמרי החדש 26 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 221 כרטיסים
75 – 91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 218 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 228 כרטיסים
71 – 91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 235 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 241 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 235 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 244 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 230 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 230 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 230 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי החדש 230 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים

הנחות ומבצעים

אנו ממשיכים כל הזמן לבדוק ולעדכן לגבי הנחות, הטבות 1+1, קופונים וכד' לכל ההצגות בישראל וגם להצגה "קרוב יותר" וברגע שנשמע על מידע חדש, אנו נעדכן זאת כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו בעמוד הבא.

הסרט "Closer" (קרוב יותר) עם ג'וליה רוברטס – עיבוד למחזה קרוב יותר

קרוב יותר הקאמרי – רשימת שחקנים

הקאמרי בחר בחבורה מוכשרת של שחקנים לשחק בהצגה זו. עוז זהבי שמשחק גם בהצגה קן הקוקיה שרצה בימים אלו בתיאטרון, עמוס תמם שמשחק גם הוא בהצגה נוספת של הקאמרי- אותלו, השחקנית אנסטסיה פיין שמשתתפת בהצגה אל נקמות של הקאמרי והשחקנית אדריאנה שוורץ.

קרוב יותר מחזה – אודות המחזה המפורסם של פטריק מרבר

פטריק מרבר (Patrick Marber) הוא מחזאי ותסריטאי יהודי בריטי מצליח מאוד שהספיק לכתוב כבר כמה קומדיות ומחזות מוצלחים במיוחד. את המחזה קרוב יותר כתב מארבר ב-1997. המחזה הוצג בבכורה בתיאטרון המלכותי הלאומי בלונדון. המחזה זכה לביקורות מעולות ולהצלחה גדולה בקופות.

ב-2004, כתב מארבר את התסריט לעיבוד ההוליוודי של הסרט שבו כיכבו הששחקנים מהשורה הראשונה בהוליווד – ג'וליה רוברטס, נטלי פורטמן, ג'וד לאו וקלייב אוון. על פי רבים, המחזה והסרט הן עיבוד בפרשנות מסויימת לאופרה הידועה של מוצרט כך עושות כולן ובמהלך הסרט ישנן התייחסויות לאופרה הן בעלילה והן בפסקול.

1 תגובה
  1. ריטה גרסטל כתב/ה

    אבקש לוח הצגות לחודשים יולי אוגוסט ספטמבר
    בתודה
    דר. ריטה גרסטל

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן