קזבלן הבימה 2023 – כרטיסים, לוח הצגות, הנחות וכל הפרטים!

קזבלן הבימה 2023 - כרטיסים, לוח הצגות, הנחות וכל הפרטים!
קזבלן הבימה 2023 - כרטיסים, לוח הצגות, הנחות וכל הפרטים! צילום: אור דנון ושי פרנקו

תיאטרון הבימה מציג את ההצגה הידועה והקלאסית קזבלן והפעם בכיכובו של הזמר איתי לוי! מתי ואיפה תוכלו לראות את המחזמר? כמה עולים כרטיסים? ואיפה רוכשים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

אחרי ההצלחה הגדולה בקופות, תיאטרון הבימה ממשיך להציג את ההצגה קזבלן גם ב-2023 עם כוכב ההצגה הזמר איתי לוי שיגלם את קזבלן. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המחזמר החדש עם מידע על כרטיסים ולוח הצגות עדכני ל-2023.

מדובר במחזמר מושקע של הבימה שיביים אלדר גוהר גרויסמן. לצד איתי לוי, ייקחו חלק עוד כוכבים רבים מתחום התיאטרון כגון יעקב כהן, עופר חיון המוכר מהסדרה שעת אפס שיגלם לסירוגין את קזבלן במקום איתי לוי, עמית פרקש, טל מוסרי ואחרים.

תיאטרון הבימה קזבלן תיאטרון – לוח הצגות 2023

המחזמר קזבלן ירוץ בתיאטרון הבימה במהלך 2023. להלן לוח ההצגות העדכני לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון הבימה תל אביב - אולם רובינא 7 כרטיסים
185
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
תיאטרון הבימה תל אביב - אולם רובינא 2 כרטיסים
185
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
תיאטרון הבימה תל אביב - אולם רובינא 54 כרטיסים
185
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
תיאטרון הבימה תל אביב - אולם רובינא 20 כרטיסים
185
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
איירפורט סיטי היכל התרבות איירפורט סיטי 23 כרטיסים
185
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
היכל התרבות איירפורט סיטי 35 כרטיסים
185
רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה

המחזמר קזבלן כרטיסים – מהם המחירים?

מכירת הכרטיסים למחזמר החדש של הבימה קזבלן נפתחה הבוקר כשמחיר הכרטיסים מתחיל ב-189 ש"ח ומטפס מעלה בהתאם למקום ההצגה ומיקום הישיבה באולם. ניתן להזמין את הכרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא.

שחקנים ומשתתפים

על הבימוי של קזבלן הבימה 2023, הופקד הבמאי אלדר גוהר גרויסמן שביים בין היתר בעברו את תוכנית הטלוויזיה "רוקדים עם כוכבים". כאמור, את קזבלן ישחקו לסירוגין איתי לוי ועופר חיון ואילו השחקן יעקב כהן יגלם את המספר.

לצידם ישתתפו השחקנים והשחקניות: שירן הוברמן, שמוליק כהן, עדי זורע, עמית פרקש, טל קלאי, פיני קדרון/עודד מנסטר, טל מוסרי, שחר רז, הילה שלו/ טירל יגוני, ניל משען, אלינור פלקסמן, הילה הויזמן שפי מרציאנו, עמית רייס, זיו עוז ארי, דניאל חסין, לירון כהן ורותם יהודה.

אודות ההצגה של הבימה קזבלן

קזבלן כידוע, היה אחד מהסרטים המצליחים ביותר בהיסטוריה של הקולנוע הישראלי בכיכובו של יהורם גאון. הסרט המצליח היה עיבוד למחשה שכתב יגאל מוסינזון שכתב גם את חבורת חסמבה המיתולוגית. העיבוד הקולנועי זכה להצלחה עצומה ויצר במהלך השנים ביקושים גדולים ועיבודים למחזות זמר מצליחים.

אחת הגרסאות האחרונות של קזבלן הייתה בכיכובו של עמוס תמם בגרסה שרצה בתיאטרון שנים רבות. עתה, החליטו בתיאטרון הבימה לחדש את המחזמר הידוע בגרסה חדשה ומרעננת לסיפור הקלאסי כשאת יהורם גאון יחליף הזמר איתי לוי (ולסירוגין עופר חיון).

עלילת המחזמר מספרת את סיפורם של תושבי שיכון ביפו שבמרכזם עולה ממרוקו מנהיג חבורת גברים יפואית העונה לשם קזבלן (או פשוט "קזה"). קזה מתאהב בבתו של עולה מפולין והסיטואציה יוצרת מתחים בין העדות השונות.

העלילה שעוסקת במתחים בין חברות שונות, גזענות, פערים תרבותיים ועוד, עדיין אקטואלית ככל הנראה גם בישראל של היום.

קזבלן 2023 הצגה ביקורת

בהמשך נציג כאן לקט ביקורות להצגה החדשה של מבקרים ידועים מהתקשורת בעיתונים ובאתרים המובילים.

המחזמר קזבלן הנחות ומבצעים

בשלב זה, לא מצאנו מבצעים או כרטיסים מוזלים יותר מהמחירים הנ"ל. אנו ממשיכים לבדוק ולעדכן כל הזמן כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק שלנו.

עוד הצגות מומלצות שאולי יעניינו אותך:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק