קוסטאס קאראפוטיס בישראל 2024 - כרטיסים וכל הפרטים!

כל הפרטים על ההופעה של הזמר היווני הידוע קוסטאס קאראפוטיס שיופיע בישראל עם להקתו עם הבוזוקיי מנוליס קאראנטיניס. איפה זה יקרה ומתי? וכמה עולים כרטיסים?

לוח הופעות

קוסטאס קאראפוטיס בישראל
קוסטאס קאראפוטיס בישראל צילום: ברכה כהן הפקות יווניות בישראל

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להופעה של קוסטאס קאראפוטיס מתבצעת באמצעות משרד הכרטיסים "קופת בראבו" בעמוד הבא.

אודות המופע

הזמר היווני הצעיר והמצליח בסגנון הלאייקה קוסטאס קאראפוטיס (Kostas Karafotis) יגיע לישראל להופעה מושקעת במוזיאון תל אביב לאומנות יחד להקתו הקבועה כשלצידו אחד מגדולי נגני הבוזוקי של יוון מנוליס קאראנטיניס (Manolis Karantinis).

השניים יציגו מופע יווני בצלילי הבוזוקי עם כל הקלאסיקות והשירים היוונים האהובים והמוכרים בדגש על קצב הזיבקיקו וובלדות יווניות. 

קוסטס קרפוטיס (ביוונית: Κώστας Καραφώτης) נולד ב-3 בספטמבר 1978 בטריקלה שבתסליה, יוון. הוא למד רפואה באוניברסיטת סופיה בבולגריה וסיים את לימודיו עם תואר ברפואה בשנת 2003.

עוד מגיל צעיר הראה עניין רב במוזיקה ובשירה. הוא למד לנגן על בוזוקי מגיל 8 ואחר כך על פסנתר. ב-2004 השתתף בתוכנית הכשרונות "Fame Story 2" והפך לאחד משלושת הזוכים בזכות כישורי השירה והמוזיקליות שלו.

לאחר ההצלחה ב"Fame Story", החל קרפוטיס בקריירת שירה מצליחה. במרץ 2005 הוציא את אלבום הסולו הראשון שלו, "Είμαι εδώ" ("אני כאן"), שכלל 11 שירים. בקיץ 2006 הוציא את אלבום הסולו השני שלו, "Η καρδιά μου σελίδα γυρίζει" ("הלב שלי הופך לדפים").

בהמשך שיתף פעולה עם אמנים יוונים מובילים רבים, בהם אלנה פאפאריזו, וסיליס קאראס, קוסטס מרטאקיס ועוד. ב-2011 הוציא שיר להיט בשם "Απεργώ" ("שביתה") שזכה להצלחה רבה.

קרפוטיס ממשיך להופיע ולהקליט עד היום ונחשב לאחד הזמרים הפופולריים והמוערכים ביוון.

אורך המופע

כשעתיים

משתתפים

משתתפים

קוסטאס קאראפוטיס ולהקתו עם נגן הבוזוקי מנוליס קאראנטיניס

אודות האתר

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

עוד מופעים מומלצים שכנראה יעניינו אותך: