קוורטט תיאטרון יידישפיל – הזמנת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023

קוורטט תיאטרון יידישפיל - הזמנת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023
קוורטט תיאטרון יידישפיל - הזמנת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023. צילום: יוסי גמזו לטובה

כל המידע על ההצגה החדשה של תיאטרון יידישפיל קוורטט שתציג תאריכים רבים בערים רבות ברחבי הארץ בחודשים הקרובים. כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? הנה כל הפרטים.

תיאטרון יידישפיל מעלה הצגה חדשה – אופרה מוזיקלית בשם קוורטט (קווארטעט) מאת רון האוורד, שתגיע לערים רבות ברחבי הארץ בחודשים הקרובים. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל המידע על ההצגה עם פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות עדכני.

ההצגה קוורטט תיאטרון יידישפיל – לוח הצגות 2023

ההצגה החדשה של תיאטרון יידישפיל קווארטעט תגיע לערים רבות ברחבי הארץ כמו תל אביב, אשדוד, חיפה, פתח תקווה ועוד ערים נוספות. להלן לוח ההצגות העדכני לחודשים הקרובים:

קוורטט הצגה – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים נפתחה ונמצאת בעיצומה. מחירי הכרטיסים עומדים על 166 ש"ח במחיר אחיד לכל המופעים. את הכרטיסים ניתן להזמין באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא.

אודות ההצגה קוורטט – קווארטעט

מדובר בעיבוד להצגה מוזיקלית מיוחדת מאת השחקן והבמאי האמריקאי רון האוורד בבימויו של מיכאל טפליצקי ובניהולו המוזיקלי של יבגני לויטס. ההצגה מספרת על שלושה זמרי אופרה יהודים בגימלאות, שחייהם עוברים עליהם בהעלאת זיכרונות אודות הקריירה של כל אחד ואחת מהם. שגרת חייהם מתהפכת כשאל הבית מצטרפת מכרה נוספת שלהם שהייתה כוכבת אופרה גדולה ובעברה נשואה לרג'י.

המחזה עוסק ברגשות, קנאות, רכילויות ואהבות. זוהי אופרה לגיל הזהב העוסקת במאחורי הקלעים של תעשיית האומנות. משך זמן ההצגה הוא כשעה וחצי.

שחקנים ומשתתפים

בהצגה ישתתפו השחקנים והשחקניות ישראל טרייסטמן, אנדריי קשקר, נטע ישצ'ין ואסתי ניסים.

הנחות ומבצעים

לא מצאנו בשלב זה מידע על הנחות או כרטיסים מוזלים יותר מהמחיר הנוכחי. אנו נמשיך לבדוק ולעדכן כאן בדף זה ובעמוד הפייסבוק שלנו כאן.

ההצגה קוורטט ביקורת

בקרוב נציג כאן סקירה של ביקורות על ההצגה ממיטב המבקרים המובילים בתקשורת הישראלית.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק