קוגומלו הופעות 2023 – כרטיסים, מחירים, הנחות וכל הפרטים!

קוגומלו הופעות 2023 - כרטיסים, מחירים, הנחות וכל הפרטים!
קוגומלו הופעות 2023 - כרטיסים, מחירים, הנחות וכל הפרטים! צילום: אילן בשור

כוכב הילדים קוגומלו מגיע לערים רבות ברחבי הארץ עם ההצגה החדשה "קוגומלו – משימה מהמאסטר". היכן תוכלו לראות את ההצגה? כמה עולים כרטיסים ואיך ניתן לקנות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

כוכב הילדים המצליח קוגומלו ממשיך להציג הופעות והצגות רבות עם המופע החדש שלו "קוגומלו משימה ממאסטר" ויגיע לערים רבות ברחבי הארץ במהלך 2023. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגות של קוגומלו עם כל הפרטים החשובים כגון לוח הצגות עדכני, פרטים על רכישת כרטיסים, הנחות ועוד.

קוגמולו לוח הופעות 2023

להלן לוח ההצגות העדכני של ההצגה קוגומלו משימה מהמאסטר בחודשים הקרובים:

כרטיסים להצגות של קוגומלו

מכירת הכרטיסים לכל ההצגות של ההצגות של קוגומלו ברחבי הארץ מתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים עומדים על 85 ש"ח.

אודות ההצגה של קוגומלו משימה מהמאסטר

קוגמולו ממשיך להביא את עולם הקפוארה אל עולם הצגות הילדים. בעלילת ההצגה החדשה שלו, מקבל קוגומלו משימה ממאסטר הקפוארה העולמי להרים מופע חדש ומושקע, אך קוגומלו נתקל בהפתעות ובקשיים בדרך שבעזרתם הוא לומד על ערכים חשובים מבלי לאבד את ההומור והרוח הטובה והנחמדה.

אודות קוגומלו

קוגמולו הום שם הבמה של מאמן הקאופרה הישראלי הבכיר לביא קגן שעם השנים הפך לאחד מכוכבי הילדים המצליחים בישראל בתוכניות הטלוויזיה ובהצגות רבות איתן הוא מופיע ברחבי הארץ. את הקריירה בעולם הבידור הוא החל בשנת 2014 בה הוא השתתף בהצגת הילדים קופיקו. מאז הספיק לקחת חלק ולשתף פעולה עם כל כובי הילדים הגדולים והמוכרים כמו יובל המבולבל, רוי בוי ועוד אמנים רבים.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק