ההצגה צניחה חופשית בתיאטרון חיפה עם ציפי שביט וליאורה ריבלין – כל הפרטים!

ההצגה צניחה חופשית בתיאטרון חיפה עם ציפי שביט וליאורה ריבלין - כל הפרטים!
ההצגה צניחה חופשית בתיאטרון חיפה עם ציפי שביט וליאורה ריבלין - כל הפרטים! צילום: רונן אקרמן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

ציפי שביט וליאורה ריבלין יככבו בהצגה החדשה "צניחה חופשית" של המחזאי האמריקאי הידוע דיוויד לינדסי אבייר בבימויו של משה נאור. מתי ואיפה תוכלו לראות את ההצגה? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון חיפה מעלה את ההצגה החדשה "צניחה חופשית" בכיכובן של ליאורה ריבלין וציפי שביט – שתי שחקניות וותיקות עם רשומה מפואר בעולם התרבות הישראלי, שתרוץ בתיאטרון החל מחודש ינואר 2022. בעמדו זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה כולל פרטים על לוח ההצגות ורכישת כרטיסים.

צניחה חופשית תיאטרון חיפה – כרטיסים ולוח הצגות 2022

ההצגה מסיימת בימים אלו את החזרות האחרונות ותחל לרוץ בתחילת חודש ינואר 2022 בתיאטרון חיפה. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא. להלן לוח ההצגות המעודכן של הצגה לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
חיפה תיאטרון חיפה 14 כרטיסים
125
רכישת כרטיסים שעה וחצי
תיאטרון חיפה 18 כרטיסים
125
רכישת כרטיסים שעה וחצי
תיאטרון חיפה 20 כרטיסים
125
רכישת כרטיסים שעה וחצי

ההצגה צניחה חופשית בתיאטרון חיפה היא למעשה ההצגה שנייה של המחזאי האמריקאי דיוויד לינדסי אבייר שתורגמה בתיאטרון החיפאי כשהראשונה הייתה ההצגה "אנשים טובים" בבימויו של איציק וינגרטן. עתה על הבימוי של ההצגה החדשה צניחה חופשית הופקד הבימאי משה נאור.

מדובר בקומדיה משעשעת ומפתיעה שכתב אחד המחזאים האמריקאיים המצליחים ביותר כשהיא עוסקת בשתי נשים בגיל השלישי (ציפי שביט וליאורה ריבלין) שנאלצות לחלוק חדר משותף בבניין דיור מוגן ומביאות כל אחת מטען משל עצמה. החיבור בין השתיים הוא ליבה של ההצגה שמסביבן משתתפים גם שחקני משנה.

  • לחצו כאן להצגות מומלצות נוספות בתיאטרון חיפה ב-2022

משתתפים ושחקנים

מלבד ציפי שביט וליאורה ריבלין, ישתתפו בהצגה גם השחקנים והשחקניות הבאים: מעיין ויינשטוק, גל ישראלי, תום אפלבאום וגיא גורביץ'. על הבימוי כאמור הופקד מזה נאור ועל התרגום אסף ציפור. את המזיקה כתב רן בגנו ועל התאורה נדב ברנע.

צניחה חופשית ביקורת

לאחר שההצגה תעלה, נביא כאן לקט של ביקורות שונות ממיטב המבקרים המובילים ברשת.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק