המחזמר צלילי המוזיקה 2023 עם עוז זהבי ועדי הימלבלוי – כרטיסים ולוח הופעות

המחזמר צלילי המוזיקה עם עוז זהבי ועדי הימלבלוי - כרטיסים ולוח הופעות 2023
המחזמר צלילי המוזיקה עם עוז זהבי ועדי הימלבלוי - כרטיסים ולוח הופעות 2023. צילום: ריקי ארז

כל הפרטים על ההפקה החדשה והמדוברת של המחזמר צלילי המוסיקה 2023 בכיכובם של עוז זהבי, עדי הימלבלוי וטוביה צפיר שירוץ ברחבי הארץ. מתי? איפה? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

המחזמר הקלאסי והידוע צלילי המוסיקה יעלה בהפקה חדשה ומושקעת ברחבי הארץ בכיכובם של עוז זהבי, עדי הימלבלוי, טוביה צפיר ובבימויו של נתן דטנר. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על המחזמר החדש עם כל הפרטים על מכירת הכרטיסים, מחירים, הנחות ולוח הצגות עדכני ל-2023.

צלילי המוסיקה המחזמר 2023 – לוח הצגות עדכני

המחזמר יציג את הופעות הבכורה בתיאטרון הצפון בחיפה ולאחר מכן צפוי להגיע לאולמות נוספים ברחבי הארץ. להלן לוח ההופעות של המחזמר צלילי המוסיקה:

כרטיסים למחזמר צלילי המוזיקה 2023

מכירת הכרטיסים נפתחה כשמחירי הכרטיסים עומדים על 306 ש"ח וניתן לרכוש את הכרטיסים באמצעות האתר הבא.

שחקנים ומשתתפים

כאמור, במחזמר החדש יככבו עוז זהבי, עדי הימלבלוי וטוביה צפיר וגם רויטל זלצמן, אריאל דימנט וקארין שיפרין.

אודות צלילי המוסיקה בישראל

מדובר בהפקה מושקעת של התיאטרון העברי שתביא לבימות את אחד ממחזות הזמר המוכרים והידועים ביותר בכל הזמנים. על בימוי המחזמר הופקד נתן דטנר המוערך שגם מככב בימים אלו במחזמר נוסף – "כנר על הגג", וייקחו בו חלק קרוב ל-40 משתתפים הכוללים שחקנים, זמרים ורקדנים.

זאת תהיה למעשה ההפקה הראשונה בישראל שמביאה לבימות את המחזמר בעברית בגרסתו המלאה. על תרגום המחזמר הופקד המתרגם המנוסה אלי ביז'אווי ועל הניהול המוזיקלי יוסי בן נון.

את המחזמר המקורי כתבו כידוע הווארד לינדסי וראסל קרוז והצגת הבכורה הייתה ב-1938. עלית המחזמר מספרת על מריה, נזירה צעירה ומלאת שמחת חיים שמתקשה לעמוד בכללי המנזר ונשלחת על ידי אם המנזר להיות אומנת לשבעת ילדיו של קפטן פון טראמפ, קצין צבא (אוסטרי) אלמן וקפדן.

עד מהרה מריה הופכת את ביתם מבית של חוקים נוקשים ומשמעת ברזל לבית מלא שמחה, צחוק ומוזיקה. היא כובשת את לב הילדים ובהמשך את לב אביהם והשניים מחליטים להתחתן. האידיליה מופרת עם כיבוש אוסטריה בידי הנאצים והמשפחה הצעירה נאלצת להתמודד באומץ עם אתגרים וסכנות בדרכה לחיים טובים יותר במקום אחר.

הנחות ומבצעים

נכון לשלב זה לא מצאנו הנחות, מבצעים או כרטיסים מוזלים למחזמר צלילי המוזיקה. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן בעמוד זהו בדף הפייסבוק שלנו כאן.

הצגות נוספות שכדאי שתקראו עליהן:

  • ההצגה החדשה קזבלן של תיאטרון הבימה בכיכובו של איתי לוי
  • ההצגה מלאכים באמריקה המדוברת והמצליחה של תיאטרון הקאמרי.
  • המחזמר מרי לו המבוסס על שירי צביקה פיק.
  • ההצגה הבינלאומית המצליחה טוק טוק שמגיעה לישראל ותציג כאן תאריכים בערים רבות.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק