פסטיגל על פסטיגל 2022 – כרטיסים, שחקנים, הנחות וכל הפרטים!

פסטיגל על פסטיגל 2022 - כרטיסים, שחקנים, הנחות וכל הפרטים!
פסטיגל על פסטיגל 2022 - כרטיסים, שחקנים, הנחות וכל הפרטים!

עדן חסון, אגם בוחבוט, אנה זק ואפילו לינוי אשרם יכבבו בפסטיגל 2022 החדש שייקרא "פסטיגל על פסטיגל". אז מהי רשימת כל המשתתפים השנה בפסטיגל? מה תהיה עלילת המופע הפעם? כמה עולים כרטיסים? ומה לגבי הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל מה שידוע על פסטיגל 2022!

מופע החנוכה הגדול של ישראל פסטיגל 2022 כבר מתקרב בצעדי ענק אל הבימות בחנוכה הקרוב וזה בדיוק הזמן להציג בפניכם את כל מה שידוע עד כה על פסטיגל החדש. מי המשתתפים? כמה עולים כרטיסים? איפה קונים? וכל הפרטים החשובים.

מדי קיץ, מופעי חנוכה 2022 מתחילים לסגור את הקצוות ומתחילים להתכונן למופעים הגדולים בבימות בכל רחבי הארץ. אחד המופעים המרכזיים של הצגות חנוכה הוא ללא ספק פסטיגל 2022 שדואג כמו תמיד לשריין את הכוכבים הכי גדולים והכי חמים לשורותיו.

פסטיגל 2022 משתתפים – אז מי ישתתף השנה?

רשימת המשתתפים השנה בפסטיגל 2022 תכלול כוכבים רבים וביניהם עדן חסון, אנה זק, אגם בוחבוט, אליאנה תדהר, עומר חזן, לינוי אשרם, שחר סאול, עידן תלם, שלישיית מה קשור, סנדרה שדה, בת אל בורנשטיין, אברהם ארסון ויעל אלקנה.

מתי יתקיים פסטיגל השנה ואיפה?

ובכן, מופעי הפסטיגל הראשונים יתקיימו החל מה-27 בנובמבר 2022 במרכז הקונגרסים בחיפה. בין התאריכים 13-15 בדצמבר 2022, יגיע הפסטיגל להיכל ארנה ירושלים, לאחר מכן, בין ה-17 ל-31 בדצמבר 2022 יגיע הפסטיגל לאקספו ביתן 2 בתל אביב ולסיום, בין התאריכים 3-9 בינואר 2023, יגיע המופע להיכל הקונכייה בבאר שבע.

מה תהיה עלילת הפסטיגל השנה?

השנה, עלילת המופע תהיה למעשה על הפסטיגל עצמו. בעלילה, חנוך רוזן הבמאי נאלץ לעזוב את ההפקה לאחר הצעה מפתה לביים את טקס פתיחת האולמפיאדה ואליאנה תדהר מקבלת את תפקיד הבימאית.

תדהר צריכה להצליח לביים ולכוון את סוללת הכוכבים הגדולה מול מנכ"לית קשוחה ונעזרת בצוות שלם מקצועי יותר ומקצועי פחות שמסייע לה במשימה. המסר הראשי של ההפקה הוא לדעת לשמוע לעצות של אחרים אך במקביל, תמיד להיות נאמן לעצמך.

פסטיגל 2022 כרטיסים

מכירת הכרטיסים לפסטיגל על פסטיגל נפתחה הבוקר כאשר מחיר הכרטיסים עומד על 149 ש"ח בהנחת מכירה מוקדמת. את הכרטיסים ניתן להזמין באמצעות אתר "קופת ת"א". המשיכו לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק של אתר "קצת תרבות" בו אנו מעדכנים כל הזמן במידע על הפסטיגל החדש.

הנחות, כרטיסים 1+1, כרטיסים מוזלים ומבצעים לפסטיגל על פסטיגל

עם פתיחת מכירת הכרטיסים, צפויים ככל הנראה להתפרסם גם מגוון הצעות של הנחות, מבצעים ורכישת כרטיסים 1+1 של החברות הגדולות כמו חברות האשראי מקס, ישראכרט, גודיז, ארגון המורים, ארגון עובדי המדינה וכד'. אנו נעדכן בזמן אמת בכל פרסום על הנחה בעמוד הפייסבוק שלנו, המשיכו לעקוב.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

4.1 23 votes
Article Rating
אישור
Notify of

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Inbal
5 months ago

האם במופע בשבת אחהצ יש שחקנים שלא יופיעו??

שושו
3 months ago

בקבוצות גדולות המחיר הוא חמישים שקלים לכרטיס

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק