פסטיגל 2020 – מה אנחנו כבר יודעים על הפסטיגל החדש?

פסטיגל 2020 - מה אנחנו כבר יודעים על הפסטיגל החדש? בתמונה: פסטיגל משנה שעברה.

בצל החזרה לשגרה בעולם התרבות: מה אנחנו כבר יודעים על פסטיגל 2020? מי יהיו המשתתפים הפעם? מה תהיה עלילת הנושא המרכזית? כמה יעלו כרטיסים? מתי תיפתח המכירה? ומה עם הנחות? הנה כל מה שידוע בינתיים על פסטיגל 2020. שימו לב: כתבה מתעדכנת.

החזרה לשגרה לא עוצרת גם בהפקת מופע החנוכה הגדול הפסטיגל, ובימים אלו שוקדים בהפקה ומתכננים כבר מעכשיו את המופע המצליח של חנוכה 2020, כשברקע, ההגבלות וחוסר הוודאות בעולם התרבות בצל משבר הקורונה שעדיין לא עזב אותנו סופית מסתבר.

פסטיגל 2020 יציין בחנוכה הקרוב, 40 שנה וההפקה כבר החלה לעסוק בליהוקים ותכנונים מיוחדים עבור המופע הגדול שיצטרך גם לעמוד בתנאי ההגבלות השונות שיהיו בתקופת חנוכה 2020 בה נערך הפסטיגל.

מי ישתתף בפסטיגל 2020?

ובכן, כרגע ידוע מעט מאוד על מה שייקרה בפסטיגל 2020 הקרוב וכולם ניזונים משמועות וידיעות בלתי רשמיות. השבוע למשל, פורסם באתר "ישראל היום" כי השחקנית הוותיקה ציפי שביט שהייתה בעברה אחת מכוכבות הילדים הגדולות בישראל, נמצאת במו"מ מתקדם מאוד עם הפקת הפסטיגל, ואם לא יהיו שינויים לא צפויים, היא תיקח חלק במופע יחד עם שאר הכוכבים.

באתר פרוגי, פרסמו בסוף החודש שעבר, ידיעות שלא זכו לאישור רשמי, על כך שכוכבי סדרת טלוויזיה חדשה בשם "זיגי" שצפויה לעלות בקרוב ברשת הכבלים הוט ולהפוך ללהיט נוער חדש, ישתתפו כולם בפסטיגל 2020 החדש. על פי הידיעה, כוכבי הסדרה שייקחו חלק בפסטיגל הם אנה זק, קווין רובין, עומר חזן, שירלי לוי, אלין כהן וטל מוסרי.

בידיעה נוספת מאתר פרוגי, גם היא לא רשמית, פורסם כי גם הזמר הצעיר עדן מאירי שישתתף גם הוא בסדרה זיגי, ייקח חלק בפסטיגל. מלבד הכוכבים החדשים, הזמר איתי לוי ככל הנראה ימשיך גם השנה וישתתף בפסטיגל 2020 ודיווחים נוספים ברשת מדווחים על לחץ גדול לכיוונם של נועה קירל ויהונתן מרגי להשתתף גם השנה.

מה יהיה נושא פסטיגל 2020?

על פי הפרסום באתר פרוגי, אם הידיעות על הליהוק של כוכבי סדרת הטלוויזיה "זיגי" נכונות, עלילת הסדרה תתמזג עם עלילת פסטיגל 2020 כאחד מרגעי השיא של הסדרה, יתקיים בלייב במופע. חשוב להדגיש כי אלו הן ידיעות ראשוניות ולא רשמיות והפקת הפסטיגל לא אישרה את הדברים.

מה יהיו מחירי הכרטיסים? מתי תיפתח המכירה? אילו הנחות ומבצעים יוצעו הפעם? המשיכו לעקוב אחרינו כאן בעמוד זה בו אנו נביא את העדכונים החמים ביותר על פסטיגל 2020 ועקבו אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו ובעמוד הטוויטר שלנו בהם אנו מעדכנים בזמן אמת כל מידע חדש המגיע אלינו.

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
1 תגובה
  1. אדווה כתב/ה

    וואו אשמח לדעת איך קוראים לפסטיגל

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן