פסטיבל Wandering Music Stars ממלטה יגיע לישראל – מי יופיע?

פסטיבל Wandering Music Stars ממלטה יגיע לישראל - מי יופיע?
פסטיבל Wandering Music Stars ממלטה יגיע לישראל - מי יופיע? צילום: Fay Fox

כל הפרטים על הפסטיבל המוזיקה Wandering Music Stars ממלטה שיתארח בישראל בחודש מאי 2022 בהיכל התרבות ת"א. מי יופיע? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

פסטיבל המוזיקה הקלאסית Wandering Music Stars ממלטה, יתארח השנה בתל אביב במהלך חודש מאי ויציג שני קונצרטים חדשים ומעניינים בהשתתפות התזמורת הפילהרמונית הישראלית, סולנים מובילים ומנצחים בינלאומיים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על הפסטיבל.

פסטיבל Wandering Music Stars לוח קונצרטים 2022

להלן הקונצרטים שיתקיימו בפסטיבל השנה בהיכל התרבות ת"א:

כרטיסים ומחירים

מחיר הכרטיסים לקונצרטים של הפסטיבל ינוע בין 106 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ועד 296 ש"ח לכרטיסים במיקום הטוב ביותר. את הכרטיסים ניתן להזמין כבר מעכשיו באמצעות האתר הבא.

אילו קונצרטים יתקיימו ומי יופיע?

הקונצרט הראשון יארח את המצנח סרגיי סמבטיאן ואת הפסנתרן דניס קוז'וחין. התוכנית תכלול את היצירות פוצ’יני: הפתיחה לאופרה מנון לסקו, שור: קונצ’רטו לפסנתר “ממדף הספרים” וצ’ייקובסקי: סימפוניה מס’ 5.

הקונצרט השני יארח את המנצח דימטרייבלנסקי ואת הכנרית סטלה צ'ן. בתוכנית: בטהובן: הפתיחה לאונרה מס' 3, שור: קונצ'רטו לכינור וברליוז: הסימפוניה הפנטסטית.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק