פסטיבל MuZi באלמא 2023 – מי ישתתף השנה וכמה יעלו כרטיסים?

פסטיבל Mu-Zi באלמא 2023 - מי ישתתף השנה וכמה יעלו כרטיסים?
פסטיבל Mu-Zi באלמא 2023 - מי ישתתף השנה וכמה יעלו כרטיסים? צילום: חגית מימון

כל מה שרציתם לדעת על פסטיבל MuZi – לשעבר פסטיבל ימי המוסיקה באלמא שבזכרון יעקב, שיתקיים השנה במהלך חודש אוגוסט 2023. רונה קינן תתארח במופע הפתיחה. אז מי האמנים שישתתפו הפעם? כמה יעלו הכרטיסים? איפה קונים? ועוד. אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

פסטיבל ימי המוסיקה באלמא, זכרון יעקב, זוכה למיתוג חדש השנה וייקרא "פסטיבל Mu-Zi". הפסטיבל, שמציג מוזיקה קלאסית ותזמורתית איכותית, יתקיים בין התאריכים 16 עד ה-19 באוגוסט 2023 ובעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על הפסטיבל כולל רשימת האמנים המשתתפים, הזמנת כרטיסים, הנחות ומבצעים ולוח הופעות עדכני.

פסטיבל MuZi אלמא – לוח הופעות 2023

בין המופעים המעניינים של הפסטיבל השנה, ראוי לציין את מופע הפתיחה בו תתארח הזמרת רונה קינן ובו יבוצעו משירי מתי כספי, יוני רכטר, סשה ארגוב, רונה קינן ועוד, או את המופע "העוגב במרכז" שבו יציג יובל רבין קטעי סולו לעוגב. את הפסטיבל יחתום קונצרט מיוחד שבו יתארחו אלי מגן ועדי רנרט.

להלן רשימת כל ההופעות והאמנים שישתתפו השנה בפסטיבל Mu-Zi:

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לפסטיבל נפתחה הבוקר וניתן כעת להזמין כרטיסים לפסטיבל באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים נעים בין 101 ל-171 ש"ח לאדם.

היכן יתקיים פסטיבל Mu-Zi

מופעי הפסטיבל יתקיימו בין התאריכים 16 עד ה-19 באוגוסט 2023 במלון אלמא שבזכרון יעקב. כתובת המקום היא: רחוב יאיר 1, זכרון יעקב.

הנחות ומבצעים

לא מצאנו בשלב זה מידע על הנחות מיוחדות או כרטיסים מוזלים. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן בדף זה ובעמוד הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק