פסטיבל Jaffa Fest 2024 – כרטיסים ולוח הצגות עדכני

פסטיבל Jaffa Fest 2024 - כרטיסים ולוח הצגות עדכני
פסטיבל Jaffa Fest 2024 - כרטיסים ולוח הצגות עדכני. צילום: ישעיה פיינברג

כל הפרטים על פסטיבל Jaffa Fest 2024 שחוזר לתיאטרון גשר עם הצגות חדשות ומעניינות כמו "סלומה", "מדוע אין גן-עדן על כדור הארץ", "המילה האחרונה" ו-"החתונה מבוטלת". איפה תקנו כרטיסים? וכמה זה יעלה לכם? בכתבה הבאה.

פסטיבל Jaffa Fest 2024 של תיאטרון גשר נערך השנה בצל מלחמת רוסיה-אוקראינה ואירועי ה-7 באוקטובר, אך למרות הקשיים, התיאטרון נחוש בדעתו להמשיך ולהעלות את הפסטיבל המסורתי. כפי שמציינת לנה קריינדלין, מנכ"לית הפסטיבל ותיאטרון גשר, "בתקופה הקשה, המבלבלת הזאת, אין לנו זכות להיכנע."

הפסטיבל השנה מתמקד בנושאים של גלות, התקוממות ומאבק, ומביא לבמה יצירות מרגשות ופורצות דרך מרחבי העולם. הפסטיבל ייפתח בהצגה "סלומה" מאת אוסקר ווילד, הפקה משותפת של תיאטרון גשר והתיאטרון המלכותי הייוורד מלונדון, בבימויו של מקסים דידנקו, שיצר בעבר ברוסיה וכיום פועל באירופה.

אחת ההצגות המרכזיות תהיה "סיפור רגיל" בבימוי קיריל סרברניקוב, שנוצרה במקור בתיאטרון גוגול-סנטר במוסקבה, אשר נסגר עם פרוץ המלחמה. הגרסה החדשה, שחודשה בסרביה, משלבת בין חברי הלהקה המקוריים לשחקנים סרבים.

כמו כן, תעלה בפסטיבל ההצגה "המילה האחרונה" של אליסה חאזנובה, אשר מבטאת את התקוממותה נגד השלטון הטוטליטרי. ההצגה "משפחת נדז'דין", בכיכובה של השחקנית מאשה משקובה, מציגה חומרים דרמטיים מרגשים בליווי מוזיקה מאת זוכת האוסקר נינה דרוביץ'.

פסטיבל Jaffa Fest ממשיך במסורת של עידוד כישרונות צעירים מקומיים, עם מעבדת בימאים שתכיר לקהל יוצרים ישראלים מבטיחים. בנוסף, תועלה הגרסה המלאה של ההצגה "החתונה מבוטלת" מאת להקת התיאטרון העצמאית Fulcro, שגרסתה הראשונית הוצגה בפסטיבל אשתקד.

Jaffa Fest 2024 – לוח הצגות 2024

ההצגות יתקיימו בתיאטרון גשר במהלך החודשים יוני ויולי 2024. להלן לוח ההצגות המלא של פסטיבל ג'אפה פסט 2024:

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים נפתחה ומתבצעת באמצעות האתר הבא כאשר מחיר הכרטיסים נע בין 226 ל-456 ש"ח לאדם.

אודות הפסטיבל

פסטיבל Jaffa Fest הוא פסטיבל תיאטרון בינלאומי ביפו שמתקיים מדי שנה מאז 2018 ועד היום. השנה, החליט הפסטיבל להעמיד במרכז את השחקן ויכולתו להעביר את הדמות אותו הוא משחק בצורה המושלמת. הפסטיבל יציג השנה הצגות ממדינות כמו לטביה, גיאורגיה, אוסטריה או קפריסין וכן ייתן דגש כמובן גם על המלחמה באוקראינה.

פסטיבל Jaffa Fest 2024 מהווה הצהרה אמיצה על כוחה של אמנות להתמודד עם מציאות מורכבת ולהעניק השראה בתקופות קשות. הוא מאחד יוצרים מרקעים שונים סביב מסרים של סולידריות, תקווה והתנגדות לדיכוי. בשילוב הפקות מקומיות ובינלאומיות, הפסטיבל מבטיח חוויה תיאטרלית מגוונת ומעוררת מחשבה.

פסטיבל Jaffa Fest 2024 מזמין את קהל תיאטרון גשר ואת כל שוחרי התרבות להצטרף לחגיגה של אמנות נועזת, מעוררת השראה ורלוונטית מתמיד. זו הזמנה להתחבר מחדש לכוחה של הבמה כמרחב של שיח, ביטוי עצמי ושינוי חברתי. הפסטיבל מבטיח להיות אירוע תרבותי בלתי נשכח, המשקף את רוח התקופה ומעורר תקווה לעתיד טוב יותר.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק