פסטיבל תור הזהב פסח 2019 – מי יופיע? מתי? וכמה יעלו כרטיסים?

פסטיבל תור הזהב פסח 2019 - מי יופיע? מתי? וכמה יעלו כרטיסים?
פסטיבל תור הזהב פסח 2019 - מי יופיע? מתי? וכמה יעלו כרטיסים?

בועז שרעבי, המסיבה של אתניקס עם דיקלה, עידן עמדי ושמעון בוסקילה, התזמורת האנדלוסית באשדוד ועוד מספר גדול של מופעי פייטנים גדולים מהארץ ומחו"ל. כל מה שיקרה בפסטיבל תור הזהב באשדוד בחול המועד פסח 2019.

העיר אשדוד תארח בפעם השביעית את פסטיבל תור הזהב 2019 שיתקיים בחול המועד פסח הקרוב בעיר במסגרת אירועי פסח 2019 ברחבי הארץ. הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 21-24 באפריל במספר לוקיישנים שונים באשדוד.

פסטיבל תור הזהב הוא פסטיבל פיוט ומוסיקה יהודית ששם לעצמו דגש על חיבור בין המזרח למערב בתוך המורשת היהודית התרבותית. הפסטיבל מציג מדי שנה חיבורים ושיתופי פעולה ייחודיים לפסטיבל המבוצעים ע"י מיטב אמני ישראל מכל גווני הקשת התרבותית.

השנה, בפסטיבל תור הזהב 2019, תוכלו למצוא הופעות של בועז שרעבי או מופע של אתניקס שנקרא "המסיבה של אתניקס" שבו יארחו חברי הלהקה את דיקלה, עידן עמדי, שמעון בוסקילה. עוד בפסטיבל, מופע מיוחד שנקרא "יה חביבי" שיציג שירים וקלאסיקות מהרפרטואר הערבי עם כמה מגדולי הפייטנים בישראל שהם ציון גולן, יובל טייב, זיו יחזקאל, הרב דוד מנחם ויחיאל נהרי.

גם התזמורות האנדלוסית של אשדוד תקח חלק בפסטיבל ותציג את המופע "אנדלוסית בגאון" בו היא תציג מופע אנדלוסי קלאסי המביא אל הבמה את היצירות האנדלוסיות הקלאסיות בעברית ובמג'רבית, לצד יצירות שאעבי קלות. הפייטנים בנימין בוזגלו (ישראל) וסנאע מראחטי (מרוקו), יתארחו במופע.

גם כמה בינלאומיים יגיעו במיוחד לפסטיבל כמו להקת dBlackLion הצרפתית, הזמרת סאנא מראחטי ממרוקו והכנר הווירטואוז הקרואטי מריו קורניק.

פסטיבל תור הזהב 2019 כרטיסים

המופעים בפסטיבל תור הזהב פסח 2019, יתקיימו במהלך חול המועד פסח 2019 בין התאריכים 21 עד ה-24 באפריל 2019 במספר מתחמים בעיר אשדוד כגון אמפיתיאטרון אשדוד, המשכן לאומנויות הבמה אשדוד, בית יד לבנים, אודיטוריום מונארט ועוד.

מחירי הכרטיסים לפסטיבל נעים בין 10 ל-190 ש"ח. מחיר הכרטיסים להופעה של המסיבה של אתניקס יעמדו על 135 ש"ח וניתן לרכוש את הכרטיסים באמצעות העמוד הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק