פסטיבל עכו סוכות 2021 – אילו הצגות יגיעו השנה? כל הפרטים!

פסטיבל עכו סוכות 2021 - אילו הצגות יגיעו השנה? כל הפרטים!
פסטיבל עכו סוכות 2021 - אילו הצגות יגיעו השנה? כל הפרטים!

אילו הצגות ומופעים מחכים לכם בפסטיבל עכו 2021 שיתקיים בסוכות הקרוב בין התאריכים 21 עד ה-24 בספטמבר? ואיפה תוכלו לרכוש כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

למרות השנה הקשה שעברה על עולם התרבות בכלל ועל העיר עכו בפרט, פסטיבל עכו ה-42 יתקיים השנה בסוכות 2021 בין התאריכים ה-21-24 בספטמבר הקרוב ויציג מבחר רחב של הצגות מקור ישראליות לצד הצגות אורחות, מופעים ועוד מגוון אירועים.

פסטיבל עכו בסוכות יציג השנה 8 הצגות תחרות ישראליות מקוריות וביניהן "אני יושב בחדר", "גדולות ונצורות", "רצח בהסכמה", "לפני מי להשתחוות" או "קרוי". הפסטיבל יציג גם את ההצגה האורחת "מזמורים מהספר האדום". עוד תוכלו למצוא בפסטיבל השנה: כמה אירועים מיוחדים כגון מופע המחול "דקהדנס" של להקת המחול בת שבע, המופע "ליל הפומפיות" או המופע "רכבת לילה לקהיר".

מטרתו העיקרית של פסטיבל עכו היא לתת במה גם לתיאטרון אחר ופחות מוכר המחבר ומשלב בין ז'אנרים שונים כגון פרינג', תיאטרון ניסיוני, אוונגארד וכד'. המופעים יתקיימו באולמות האבירים בעכו העתיקה. מנהלו האמונתי של הפסטיבל השנה הוא שלום שמואלוב.

כרטיסים לפסטיבל עכו 2021

מכירת הכרטיסים לפסטיבל עכו בסוכות 2021 נפתחה ומתבצעת באמצעות אתר הכרטיסים "קופת ת"א". תוכלו למצוא מידע נוסף על כל מופעי הפסטיבל באתר הרשמי כאן

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק