פסטיבל מחול כרמיאל 2023 – כרטיסים, הנחות ולוח הופעות!

פסטיבל מחול כרמיאל 2023 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות!
פסטיבל מחול כרמיאל 2023 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות! צילום: אופיר זגורי

כל המידע על פסטיבל מחול כרמיאל 2023 שיתקיים השנה בין התאריכים 1-3 באוגוסט 2023 ויציג מגוון מעניין ומסקרן של מופעי בלט ומחול שונים. אז אילו הופעות יתקיימו השנה? כמה עולים כרטיסים? ומה לגבי הנחות? הנה כל הפרטים.

פסטיבל מחול כרמיאל 2023 ייצא לדרך גם השנה ויתקיים הפעם בין התאריכים 1-3 באוגוסט 2023 עם רשימה ארוכה של מופעים ופעילויות שונות ומגוונות. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על הפסטיבל השנה כולל לוח הופעות מומלצות ופרטים על רכישת כרטיסים והנחות.

פסטיבל מחול כרמיאל 2023 – לוח הופעות

גם השנה יציג הפסטיבל הופעות ייחודיות שנוצרו במיוחד לפסטיבל וכוללות רפרטואר רחב של סגנונות וז'אנרים. בין המופעים המעניינים ביותר, ניתן לציין את המופע "רוקדים עם קרן פלס" – תחרות של מיטב להקות המחול הישראלי בארץ בהשתתפות קרן פלס, המופע "היום השמיני" – יצירתו החדשה של ליאור תבורי, או מופע הנעילה "יש לי חלום" – סיפורי חלומות שמובאים אל הבמה ביצירה מקורית וייחודית.

להלן לוח ההופעות של הפסטיבל השנה:

פסטיבל מחולות כרמיאל כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לפסטיבל נפתחה וניתן להזמין כרטיסים באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים נעים בין 56 ש"ח לכרטיסים המוזלים ביותר ועד ל-94 ש"ח.

אודות הפסטיבל

פסטיבל מחולות כרמיאל נוסד בשנת 1988 ע"י יונתן כרמון ותרצה הודס בהשראתו ראש העיר הראשון של כרמיאל ברוך וונגר. הפסטיבל מתקיים מדי שנה בקיץ ומציג שלושה ימים של אירועי מחול גדולים לצד פעילויות שונות ומגוונות.

הפסטיבל זוכה להצלחה גדולה ולמבקרים רבים מכל חלקי הארץ ואף מהעולם ומציג מופעי מחול איכותיים של אמנים ולהקות ישראלים לצד בינלאומיים.

הנחות ומבצעים

בשלב זה לא מצאנו מחירים זולים יותר מהמחירים הנקובים כאן. נמשיך לבודק ולעדכן בכל מידע חדש שנמצא בנושא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק