פסטיבל יערות מנשה 2021 – כרטיסים, רשימת הופעות, הנחות ועוד

פסטיבל יערות מנשה 2021 - כרטיסים, רשימת הופעות וכל הפרטים!
פסטיבל יערות מנשה 2021 - כרטיסים, רשימת הופעות וכל הפרטים!

עידן רייכל, פורטיסחרוף, דודו טסה ועוד רשימה ארוכה ומכובדת של אמנים יופיעו השנה בפסטיבל יערות מנשה 2021. כמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" מביא לכם את כל הפרטים.

בהמשך לפסטיבלים השונים שחוזרים לפעילות לאחר הקורונה, גם פסטיבל יערות מנשה הותיק חוזר ויתקיים השנה בין התאריכים 18-21 באוגוסט 2021. הפסטיבל יתקיים במתחם סנטרל פארק מגידו ויציג רשימה ארוכה של אמנים ממגוון קשת הסגנונות המוזיקליים עם דגש גם על מוזיקת אינדי. הפסטיבל ייקרא מעתה "פסטיבל סנטרל פארק מגידו".

מי האמנים שיופיעו בפסטיבל יערות מנשה 2021?

רשימת האמנים שייקחו חלק השנה בפסטיבל כוללת בין היתר את דודו טסה, פורטיסחרוף, עידן רייכל, אביתר בנאי, ג'יין בורדו, טונה ופול טראק, הדג נחש (יארחו את אקו), גיא מזיג (יארח את ג'ימבו ג'יי), נוגה ארז ועוד רשימה ארוכה של אמנים רבים.

פסטיבל יערות מנשה 2021 – כרטיסים, מחירים והנחות

מכירת הכרטיסים תתבצע לפי ימים. מחיר כרטיס ליום אחד בפסטיבל יעמוד על 170 ש"ח בהנחה במכירה מוקדמת ו-230 ש"ח במחיר מלא. מחיר כרטיס לכל הימים ביחד יעמוד על 600 ש"ח. תושבי מועצה אזורית מגידו יזכו להנחה.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק