פסטיבל חוצות היוצר ירושלים 2021 – מי יופיע השנה וכמה יעלו כרטיסים?

פסטיבל חוצות היוצר ירושלים 2021 - מי יופיע השנה וכמה יעלו כרטיסים?
פסטיבל חוצות היוצר ירושלים 2021 - מי יופיע השנה וכמה יעלו כרטיסים?

בלקן ביט בוקס, אהוד בנאי, סטטיק ובן אל, נועה קירל, איתי לוי ועוד מספר גדול של אמנים יופיע בפסטיבל חוצות היוצר 2021 שיתקיים בירושלים בחודש אוגוסט 2021. כמה יעלו כרטיסים? איפה קונים? ומה עם הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

אחרי הפסקה של שנה בעקבות משבר הקורונה, פסטיבל חוצות היוצר הוותיק בירושלים, חוזר בגדול עם מופעים של מיטב האמנים המובילים במוזיקה הישראלית. הפסטיבל יתקיים במספר לוקיישנים בירושלים כשבכל ערב תיפתח הבמה המרכזית בבריכת הסולטן אל מול חומות ירושלים ותציג מבחר הופעות חיות אמנים שונים. הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 12-24 באוגוסט 2021.

אילו אמנים יופיעו בפסטיבל חוצות היוצר 2021?

זאת תהיה הפעם ה-45 של הפסטיבל הירושלמי הוותיק שמושך אליו עשרות אלפי אנשים מהעיר ומחוצה לה. השנה פסטיבל חוצות היוצר 2021 יציג רשימה מכובדת של אמנים שתכלול בין היתר את בלקן ביט בוקס וברי סחרוף שיופיעו ביחד, להקת תיסלם שתארח את אהוד בנאי, אביתר בנאי, ליאור נרקיס, הופעה של סטטיק ובן אל, איתי לוי, עדן חסון, מרגי, נועה קירל, עדן בן זקן, שרית חדד, זהבה בן וגם הופעה של שלומי שבת שיארח את דיקלה ועידן עמדי.

במקביל להופעות החיות, יוקמו כמדי שנה, מגוון עצום של דוכני אמנות של מבחר אמנים מכל סוגי האמנות השונים ועוד פעילויות רבות לילדים ולכל המשפחה.

כרטיסים לפסטיבל חוצות היוצר – כמה זה יעלה לכם ומה לגבי הנחות?

מכירת הכרטיסים לפסטיבל חוצות היוצר נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות האתר הרשמי של הפסטיבל. מחיר הכרטיסים עומד על 110 ש"ח לאדם הכוללים כניסה להופעה וליריד. בעלי הכרטיס "ירושלמי" יוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה. את כל הפרטים, תוכלו למצוא באתר הפסטיבל.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק