פסטיבל חוצות היוצר 2022 – מי יופיע השנה ואיפה תמצאו הנחות?

פסטיבל חוצות היוצר 2022 - מי יופיע השנה ואיפה תמצאו הנחות?
פסטיבל חוצות היוצר 2022 - מי יופיע השנה ואיפה תמצאו הנחות?

גם השנה יתקיים פסטיבל חוצות היוצר 2022 בבריכת הסולטן בירושלים וירוץ בין התאריכים 15 עד ה-27 באוגוסט. אז אילו אמנים יופיעו בו הפעם? כמה יעלו כרטיסים? ואיך תשיגו הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

כמדי שנה, פסטיבל חוצות היוצר הירושלמי יתקיים במהלך קיץ 2022 עם רשימה אורכה של אמנים ישראלים מובילים מכל הז'אנרים. הפסטיבל, המתקיים במתחם בריכת הסולטן, נחשב לאחד המצליחים בעיר ומצליח למשוך אליו קהל רב מכל הגילאים, כולל צעירים רבים.

לצד ההופעות הגדולות, הפסטיבל יציג כמדי שנה מגוון של דוכני ממכר ובהם יצירות אמנות, תכשיטים, סדנאות ופעילויות לצד דוכני אוכל ושתייה. שעות הפעילות של הפסטיבל הן מדי ערב החל מהשעה

אז אילו אמנים יופיעו השנה בפסטיבל חוצות היותר 2022?

ובכן, השנה תוכלו לראות בפסטיבל חוצות היותר 2022 את אביב גפן והתעויות שיארח את החברים של נטאשה, שרית חדד וקובי פרץ, שלומי שבת ואיתי לוי, אייל גולן, טונה, עידן עמדי, נוגה ארז, דני סנדרסון שיארח את תיסלם ואת אמיר דדון, נסרין קדרי ומשה פרץ, אודיה, גל אדם ואושר כהן, עידן חביב ונתן גושן.

פסטיבל חוצות היוצר 2022 – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לכל ההופעות בפסטיבל מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א". מחיר כרטיס הכולל גם כניסה ליריד + הופעה, עומד על 119 ש"ח לאדם.

הנחות ומבצעים

תושבי ירושלים המחזיקים בכרטיס "ירושלמי" יוכלו לרכוש כרטיסים ב-79 ש"ח בלבד ומחזיקי כרטיס האשראי פועילם וונדרס יוכלו לרכוש כרטיסים ב-69 ש"ח בלבד.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק