פסטיבל התמר 2020 יתקיים השנה במתכונת קורונה – מי יופיע שם?

פסטיבל התמר 2020 יתקיים השנה במתכונת קורונה - מי יופיע השנה?
פסטיבל התמר 2020 יתקיים השנה במתכונת קורונה - מי יופיע השנה?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

ברי סחרוף, אמיר דדון, איתי לוי, מוש בן ארי, דיקלה וחנן בן ארי הם רק חלק קטן מרשימת האמנים שתופיע בפסטיבל התמר 2020 שיתקיים השנה למרות הקורונה ולפי כל כללי התו הסגול. אז מי יופיע? וכמה יעלו לכם הכרטיסים? אתר “קצת תרבות” עם כל הפרטים.

בניגוד לשנים קודמות בהן פסטיבל התמר הצליח למשוך אליו אלפי צופים מדי שנה, הפעם עקב הקורונה, זה יהיה קצת אחרת. פסטיבל התמר 2020 יתקיים השנה במתכונת הקורונה כשהוא יוכל להכניס עד 1000 איש להופעה שיחולקו כמובן לקפסולות ויצטרכו לעמוד בשאר תנאי התו הסגול של משרד הבריאות.

גם השנה יתקיים הפסטיבל בפארק התמרים שבעין בוקק ויתפרס על פני שישה ימים בחול המועד סוכות 2020 בין התאריכים 3 עד ה-8 באוקטובר כשהוא מציג רשימה ארוכה ומכובדת של אמנים.

אירועים נוספים למשפחה ולילדים בסוכות 2020:

האמנים שיופיעו השנה בפסטיבל התמר 2020 הם: עמיר בניון, שרית חדד, נסרין קדרי, ברי סחרוף, פול טראנק, יסמין מועלם, איתי לוי, עמיר בניון, לירון עמרם והפנתרים, מוש בן ארי, דיקלה, אמיר דדון, חנן בן ארי, שי צברי, התבלינים, מרסדס בנד, רביד פלוטניק, דני רובס, מיכה שטרית, חמי רודנר, ג’ימבו ג’יי וגיא ויהל.

תוכן עניינים

כרטיסים והנחות

מכירת הכרטיסים לפסטיבל התמר 2020 נפתחה כשמחירי הכרטיסים יתחילו ב-190 ש”ח. את הכרטיסים ניתן לרכוש באמצעות אתר משרד הכרטיסים “איוונטים”. לקוחות אמריקן אקספרס יזכו להנחה של 20 אחוז ברכישת הכרטיסים וגם לכוס בירה ראשונה מתנה.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 vote
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק