פסטיבל המוזיקה של גלגלץ 2023 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

פסטיבל המוזיקה של גלגלץ 2023 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!
פסטיבל המוזיקה של גלגלץ 2023 - כרטיסים, מחירים וכל הפרטים!

תחנת הרדיו הפופולרית גלגלץ חוגגת יומולדת 30 ויוצאת עם פסטיבל חדש ומושקע שיתקיים מהשקיעה ועד הזריחה ב-24 במאי 2023 בלייב פארק ראשון לציון. אז אילו אמנים ישתתפו? וכמה יעלו כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים!

30 שנה מאז היווסדה, תחנת הרדיו הישראלית גלגלץ שהפכה לאחת מנותנות הטון המובילות במוזיקה הישראלית, מגיעה עם פסטיבל חדש שייקרא "גלגלייב – פסטיבל המוזיקה של גלגלץ" שיציג רשימה ארוכה ואינסופית של כל האמנים המובילים בישראל שיופיעו ביום אחד מהשקיעה ועד הזריחה ב-24 במאי 2023 בלייב פארק שבראשון לציון.

פסטיבל המוזיקה של גלגלץ – רשימת האמנים

רשימה ארוכה מאוד של אמנים מובילים יופיעו בפסטיבל בכל שעות היממה ויציגו שילובים מיוחדים לכבוד הפסטיבל. האמנים שיופיעו הם (לפי ה-א'-ב') אגם בוחבוט, אנה זק, אקו, בר צברי, ג'ימבו ג'יי, הראל סקעת, טדי נגוסה, יושי, סטטיק, מרגי, נועה קירל, עברי לידר, עילי בוטנר וילדי החוץ, פלד ורן דנקר.

מתי זה יתחיל?

שערי הלייב פארק ייפתחו החל מהשעה 17:30 בערב וההופעות יתקיימו בזו אחר זו עד השעות הקטנות של הלילה. הכרטיסים יקנו כניסה מלאה לכל המופעים.

פסטיבל גלגלץ – כרטיסים, מחירים והנחות

מכירת הכרטיסים לפסטיבל גלגלץ נפתחה והיא מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "טיקטמאסטר". מחירי הכרטיסים עומדים על 179 ש"ח במחיר מלא ו-159 ש"ח במחיר הנחה מוקדמת. ישנן הנחות לתושבי ראשון לציון ולחיילים שיוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים ב-79 ש"ח בלבד.

גלגלץ היא תחנת רדיו צבאית הנחשבת לתחנת הרדיו הפופולרית והמושמעת ביותר בישראל. התחנה משלבת בין דיווחי תנועה ובעיקר משמיעה מוזיקה ישראלית ולועזית ברצף. במהלך השנים מאז היווסדה, הפכה התחנה לזו שקובעת את סדר היום במוזיקה הישראלית והיא תרמה במישרין ובעקיפין לקריירות מוצלחות של אמנים רבים בישראל.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק