פנתר כפול: הצגה של בית ליסין – כרטיסים ולוח הצגות 2020

פנתר כפול: הצגה של בית ליסין - כרטיסים ולוח הצגות 2020

הצגה חדשה – "פנתר כפול", העוסקת ומבוססת על תנועת הפנתרים השחורים בשנות ה-70, תעלה בקרוב בתיאטרון בית ליסין. יורם טולדנו מככב לצד שורה ארוכה של שחקנים ושחקניות. מתי זה בדיוק יקרה? ואיך תמצאו כרטיסים מוזלים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

תיאטרון בית ליסין יעלה בקרוב מחזה ישראלי חדש בשם "פנתר כפול" שכתב המחזאי והסופר יואב שוטן גושן ובכיכובו של השחקן יורם טולדנו. ההצגה תעלה החל מחודש מאי 2020 (בתקווה שאכן זה יקרה ומשבר הקורונה יחלוף), ומכירת הכרטיסים כבר נפתחה וניתן גם למצוא כרטיסים מוזלים ב-116 ש"ח במקום 220 ש"ח. פרטים נוספים, מיד.

ההצגה פנתר כפול היא מחזה חדש המציג דרמה חברתית שמבוססת על תנועת הפנתרים השחורים הידועה משנות ה-70. יואב שוטן גושן, שכתב עיבוד להצגה "מר ורטיגו" בתיאטרון גשר, ואת ההצגה "המרכז לניסוי ותהייה" בתיאטרון הסמטה, מביא הפעם דרמה חדשה המספרת על עבריין קטן נשלח על ידי קצין משטרה בכיר לאסוף מידע אודות התארגנות חדשה בשם "הפנתרים השחורים", שנחשדת כהתארגנות עבריינית. הוא מתלהב מהמסרים החברתיים שקולט במפגשי הקבוצה, וכשהבן שלו מתגאה בו כי הפך ללוחם צדק, הוא מחליט לחצות את הקווים.

בהצגה משחקים שורה ארוכה של שחקנים לצד יורם טולדנו בתפקיד הראשי והיא כוללת את השחקנים והשחקניות יניב לוי, שלומי טפיארו, אור בן מלך, מלי לוי גרשון, תובל שפיר, טל דנינו, אופיר וייל, דניה לנדסברג, דן קיזלר, יעל בר שביט ואביחי בלחסן. משך ההצגה הוא שעה ו-40 דקות.

פנתר כפול בית ליסין – כרטיסים מוזלים ב-116 ש"ח במקום 220 ש"ח

מכירת הכרטיסים להצגה כבר נפתחה כשמחיר הכרטיסים הרשמי בקופות התיאטרון עומד על 220 ש"ח, אך באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא, תוכלו למצוא גם כרטיסים ב-116 ש"ח. שימו לב: כמות הכרטיסים בהנחה מוגבלת.

להלן לוח ההצגות והתאריכים של ההצגה שתרוץ באולם דיזנגוף 2 בבית ליסין החל מ-12 במאי 2020:

תל אביב-יפותיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 222 כרטיסים
116 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 223 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 223 כרטיסים
116 ₪
רכישת כרטיסים

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן