פנטזיה חנוכה 2023 עם מיכל הקטנה – כרטיסים, הנחות ולוח הופעות!

פנטזיה חנוכה 2023 עם מיכל הקטנה - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות!
פנטזיה חנוכה 2023 עם מיכל הקטנה - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות! צילום: רויטל עיני חלבה

כל מה שרציתם לדעת על הצגת הילדים החדשה לחנוכה 2023 פנטזיה עם מיכל הקטנה, קוגומלו וקופיקו. איפה ומתי תוכלו לראות את ההצגה? כמה יעלו כרטיסים? ואיפה תמצאו הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

שלושה מכוכבי הילדים הגדולים והמוכרים בישראל ישלבו כוחות וישתתפו ביחד במופע החדש פנטזיה חנוכה 2023. אלו הם מיכל הקטנה, קופיקו וקוגומלו. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה החדשה כולל מידע על רכישת כרטיסים, לוח הופעות עדכני, הנחות ועוד.

פנטזיה חנוכה 2023 – לוח הופעות עדכני

המופע פנטזיה בחנוכה 2023 יציג תאריכים רבים בערים ברחבי הארץ. להלן לוח ההופעות של המופע:

ההצגה פנטזיה עם מיכל הקטנה – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים הרשמית להצגה פנטזיה חנוכה 2023 נפתחה ונמצאת בעיצומה. ניתן להזמין כרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים לכל ההופעות יעמוד במחיר מלא על 139 ש"ח אך כרגע נמצא בהנחת מכירה מוקדמת על 109 ש"ח.

אודות המופע פנטזיה בחנוכה 2023

כאמור, המופע יציג את שלושת כוכבי הילדים קוגומלו, קופיקו ומיכל הקטנה על הבמה במופע שנתפר במיוחד לכבוד חנוכה. עלילת המופע תספר על מסע קסום בעקבות כוכבי האגדות שנעלמו בצורה פתאומית. שלושת כוכבי הילדים ייצאו למסע הרפתקאות מלא בפנטזיה וקסם כדי להצליח למצוא את כוכבי האגדות האבודים.

ההצגה תשלב שירים וסיפורים ותציג מסרים חינוכיים וערכיים בצורה הומוריסטית וקלילה. את ההצגה כתב אבי דור ועל הלחנים וההפקה המוזיקלית אחראי חזי שקד.

המופע מצטרף אל שורת מופעי חנוכה 2023 שכבר נחשפו כאן באתר כגון הוקוס פוקוס עם יובל המבולבל, פסטיגל סינג, המופע סינדרלה עם עדן בן זקן ולירן דנינו, סיפור הנס עם חיפזון וזהירון, טררם קידס, ניצחון המכבים עם רינת גבאי, ג'מבו מותק עם ציפי שביט, מסיבת החג הסודית עם נופיקי, המחזמר מעלה מעלה לחנוכה 2023 של שירי צביקה פיק, בת הים הקטנה עם מאיה קיי, המופע DNA של מיומנה וההצגה מתנות קטנות עם רמי קלינשטיין.

מבצעים והנחות

בשלב זה לא מצאנו מבצעים או כרטיסים מוזלים הנמוכים ממחיר הכרטיסים הנ"ל. נזכיר, כרגע המכירה היא בהנחת מכירה מוקדמת עד להודעה חדשה. נמשיך לבדוק ולעדכן כאן ובדף הפייסבוק שלנו.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק