פינוקיו חנוכה 2021 – כרטיסים למחזמר, הנחות ולוח הופעות מעודכן

פינוקיו חנוכה 2021 - כרטיסים למחזמר, הנחות ולוח הופעות מעודכן
פינוקיו חנוכה 2021 - כרטיסים למחזמר, הנחות ולוח הופעות מעודכן. צילום: ניר סטולו.

כל הפרטים על המופע פינוקיו בחנוכה 2021 בכיכובם של טוביה צפיר, דניאל מורשת ועוד. מתי ואיפה תוכלו לראות את המופע? איפה קונים כרטיסים? כמה זה יעלה? ומה לגבי הנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

מופעי חנוכה 2021 כבר מתחילים להתחמם ולהתכונן לקראת החג הקרוב ובתקופה הקרובה אנו צפויים להתבשר על מופעים חדשים שייאלצו להמשיך ולהתמודד עם צל הקורונה הכבד המאיים כל הזמן להגביל ואולי אף לסגור אירועים גדולים לרבות מופעי חנוכה.

כך או כך, היום אנו מתבשרים על מחזמר חדש לחנוכה שייקרא פינוקיו בכיכובם של טוביה צפיר ודניאל מורשת ויציג כמובן את סיפורו המפורסם של ילד העץ בגרסת מחזמר משעשעת המיועדת לילדים ולכל המשפחה. מכירת הכרטיסים למחזמר שיעלה בכל רחבי הארץ במהלך החודשים נובמבר ודצמבר 2021 ולקראת תחילת 2022, נפתחה הבוקר כאשר מחירי הכרטיסים עומדים על 105 ש"ח.

את המחזמר פינוקיו שירוץ בחנוכה 2021 כתבו כעיבוד מקורי ע"פ הסיפור דניאל אפרת וגלעד קמחי שגם ביים וכתב את הכוריאוגרפיה. על המוזיקה אחראי אמיר לקנר. לצד טוביה צפיר ודניאל מורשת, ישתתפו בפינוקיו גם השחקנים והשחקניות ידידיה ויטל, רויטל זלצמן, אופיר וייל, חייקה מלכה, קרן מרום, דור אוחיון, אביתר בר דויד.

המחזמר פינוקיו חנוכה 2021 כרטיסים

כאמור, מכירת הכרטיסים לפינוקיו חנוכה 2021 נפתחה הבוקר כאשר המחירים עומדים על 105 ש"ח לאדם (רכישת כרטיסים הכרחית לכל גיל). מכירת הכרטיסים לכל ההופעות בארץ מתבצעת באמצעות אתר "בראבו" בעמוד הבא.

פינוקיו חנוכה 2021 לוח הצגות

להלן לוח ההצגות המתעדכן בכל עת של פינוקיו בכל רחבי הארץ חנוכה 2021:

כפי שניתן לראות, פינוקיו יציג הופעות בכל רחבי הארת ויגיע לערים אשדוד, רמת גן, קרית מוצקין, הרצליה, קיבוץ גבעת ברנר, תל אביב, פתח תקווה, רחובות, מודיעין, נתניה, אור עקיבא, אשקלון, יבנה, ראשון לציון וערים רבות נוספות.

הנחות ומבצעים

בינתיים, לא מצאנו הנחה, מבצע או 1+1 למופע פינוקיו חנוכה 2021 אך אנו ממשיכים לחפש ולעדכן בכל עת מידע על הנחות או מבצעים למופע. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו ותוכלו להתעדכן בזמן אמת בכל מידע חדש.

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק