המחזמר פיטר פן הקאמרי – כרטיסים ב-99 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח!

המחזמר פיטר פן הקאמרי - כרטיסים ב-99 ש"ח בלבד!
המחזמר פיטר פן הקאמרי - כרטיסים ב-99 ש"ח בלבד!

הקאמרי מעלה מחזמר חדש ומרענן להצגת הילדים פיטר פן בכיכובם של אלון סנדלר ומיה לנדסמן (קופה ראשית) שירוץ גם במהלך 2024. מתי ואיפה תוכלו לראות את ההצגה? ואיך תמצאו כרטיסים מוזלים?

תיאטרון הקאמרי ותיאטרון אורנה פורת מציגים גרסה חדשה ומרעננת להצגה הקלאסית פיטר פן בעיבודם של רועי שגב ושירילי דשא ובבימויו של גלעד קמחי. ההצגה זכתה לבאזז גדול ומבוקשת ביותר בקרב הקהל ותרוץ גם במהלך החודשים הקרובים ב-2024. בהמשך עמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה לרבות מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות עדכני.

פיטר פן חנוכה – לוח הצגות 2024

ההצגה החדשה של הקאמרי פיטר פן תציג תאריכים רבים ברחבי הארץ בחודשים הקרובים. להלן לוח ההצגות המעודכן של ההצגה:

כרטיסים מוזלים למחזמר פיטר פן

מחיר הכרטיסים הרשמי להצגה בקופות תיאטרון הקאמרי עומד על 220 ש"ח. תוכלו לרכוש את הכרטיסים אונליין באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא שמציע גם במקרים רבים הנחות סופר פרייס ביותר מחצי מחיר והחל מ-99 ש"ח בלבד.

אודות ההצגה החדשה של הקאמרי פיטר פן

צמד היוצרים רועי שגב ושירילי דשא הביאו לתיאטרון הקאמרי בשיתוף פעולה עם תיאטרון אורנה פורת לילדים, עיבוד חדש ומרענן של סיפור האגדות המפורסם פיטר פן עם ליהוקים מפתיעים ומעולים, עם עיבוד מרענן ועם הרבה מוזיקה, ריקודים ואווירה טובה.

בתפקידים הראשיים אפשר למצוא את אלון סנדלר שיגלם את פיטר פן ואת מיה לנסדמן המוכרת בהשתתפות בסדרות כמו "קופה ראשית", "חזרות" או "המפקדת" שתגלם את וונדי. שחקנים נוספים שייקחו חלק בהצגה הם יעלי רוזנבליט, עופרי ביטרמן, אלעד אטרקצי, נדב נייטס/גלעד מרחבי, ערן מור/גיא רוזן, נעם ברט, שון מונגוזה ומני גרוס.

ההצגה תכלול את כל הדמויות המוכרות מעולמו של פיטר פן וארץ לעולם לא כמו טינקרבל, קפטן הוק ושודדי הים. שגב ודשא אחראים על לא מעט הצלחות בעולם הצגות הילדים וגם גלעד קמחי, שהופקד על הבימוי, מחזיק ברזומה הצלחות בימתיות כמו שיגעון המוזיקה, לילה בפריז ועוד.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

 

הצגות נוספות בתיאטרון הקאמרי:

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק