ההצגה פיטר הארנב 2022 – כרטיסים, מחירים ולוח הצגות

ההצגה פיטר הארנב 2022 - כרטיסים, מחירים ולוח הצגות
ההצגה פיטר הארנב 2022 - כרטיסים, מחירים ולוח הצגות צילום: עדי ברק

הצגת הילדים הידועה מלונדון "פיטר הארנב", מגיעה לישראל במהלך 2022 ותציג מופעים בכל רחבי הארץ. איפה תוכלו לראות? כמה עולים כרטיסים? ואיפה מזמינים? הנה כל הפרטים.

הדמות הידועה והבינלאומית פיטר הארנב תגיע גם לבימות בישראל במהלך 2022 ותציג מופעים רבים ברחבי הארץ. המופע יכלול את הבובות המקוריות של פיטר הארנב וחבריו וירוץ בערים רבות בישראל. בעמוד זה תוכלו למצוא את לוח ההצגות העדכני של ההצגה ופרטים לרכישת כרטיסים.

פיטר הארנב הצגת ילדים 2022 – כרטיסים ולוח הופעות

מכירת הכרטיסים להצגה פיטר הארנב נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות אתר "בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים עומד על החל מ-75 ש"ח. להלן לוח ההצגות של פיטר הארנב בחודשים הקרובים:

אודות ההצגה פיטר הארנב

הצגת הילדים פיטר הארנב מחזיקה בגרסאות רבות במדינות רבות ברחבי העולם. את הגרסה הישראלית להצגת הילדים הידועה הביאה הכוריאוגרפית איילון נופר – מיוצרות מיומנה, ועל כתיבת ההצגה והבימוי, אחראית ענבל לוי רהב.

ההצגה בישראל תכלול את הבובות המקוריות של הסיפור הכוללות את פיטר הארנב, בנג'מין, קוטן, מר מקרגור, מר טוד, הינשוף בראון ועוד, ותלווה במוזיקה עכשווית שעליה אחראית גם כן איילון נופר. ההצגה תימשך כשעה ורבע ומומלצת לילדים בגילאי 3-8.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק