פיאף המחזמר התיאטרון העברי – כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023

פיאף המחזמר התיאטרון העברי - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023
פיאף המחזמר התיאטרון העברי - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023

כל הפרטים על המחזמר החדש של התיאטרון העברי פיאף שירוץ ברחבי הארץ בחודשים הקרובים. אז מתי ואיפה תוכלו לראות את ההצגה? וכמה עולים כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל התשובות.

התיאטרון העברי מציג את המחזמר פיאף – מחזמר חדש ומושקע שמביא את סיפור חייה ושיריה של הזמרת הצרפתייה הידועה אדית פיאף בכיכובה של יונית טובי ושחקנים ושחקניות נוספים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה לרבות מידע על רכישת כרטיסים ולוח הצגות מעודכן.

המחזמר פיאף – לוח הצגות 2023/2024

המחזמר פיאף יגיע להיכל התרבות צפת ב-7 בנובמבר 2023 ולאחר מכן יגיע להיכל התרבות כפר סבא ב-7 במרץ 2024.

פיאף מחזמר כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להצגה נמצאת בעיצומה וניתן להזמין כרטיסים לכל ההצגות באתרי היכלי התרבות. מחיר הכרטיסים מתחיל ב-77 ש"ח לאדם.

צפו בטריילר של ההצגה פיאף:

אודות המחזמר פיאף

התיאטרון העברי מביא לבימות עיבוד עברי של אלי ביז'אווי למחזמר הידוע פיאף של פאם ג'יימס. המחזמר יציג את כל שיריה של הזמרת הצרפתייה הידועה בשילוב סיפור חייה.

אדית פיאף הייתה אחת הזמרות הצרפתית המצליחות בכל הזמנים עם להיטי ענק שכבשו את העולם כמו "תחת שמי פריז", "חיים בורוד" או המנון לאהבה". סיפור חייה של הזמרת המצליחה לא פחות מעניין ומסקרן עם גורל בלתי נמנע.

השירים במחזמר יבוצעו לייב על הבמה בליווי תזמורת חיה ורקדנים. משך המופע סה"כ הוא כשעה וארבעים דקות.

פיאף המחזמר שחקנים

בהצגה מככבים השחקנים והשחקניות הבאים: יונית טובי, רני אלון, עדי אייזמן, יונתן ברנר, דבי יבלונקה, דוריס נמני, זאק פקיאל, גיא רוזן, ירמי רייך, מאיר תמם וגל שמאי.

ההצגה פיאף ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות על ההצגה פעאף ממיטב המבקרים המובילים ברשת ובעיתונות.

עוד הצגות מומלצות שכדאי להכיר:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק