פטריציו פאולטי בישראל 2019 – כל הפרטים על ההופעה של המנטור הידוע

פטריציו פאולטי בישראל 2019 - כל הפרטים על ההופעה של המנטור הידוע
פטריציו פאולטי בישראל 2019 - כל הפרטים על ההופעה של המנטור הידוע

המנטור הבינלאומי המצליח פטריציו פאולטי (Patrizio Paoletti), מגיע לישראל בנובמבר 2019 הקרוב להופעה בהיכל התרבות ת"א. כמה יעלו כרטיסים? ואיפה תקנו? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

לאחר שהתבשרנו על הגעתו של טוני רובינס בישראל, עתה אנו מתבשרים על מנטור ידוע נוסף שיעשה את דרכו לישראל בקרוב. הפעם זהו המנטור פטריציו פאולטי (Patrizio Paoletti) שיופיע כאן בחודש נובמבר 2019 בהיכל התרבות בתל אביב.

פאולטי הוא אחד המנטורים המצליחים בעולם כיום וידוע בין היתר בזכות ספרו המצליח ורב המכר "OMM" (One Minute Meditation – מדיטציה בדקה אחת) שכבש את העולם ותורגם לשפות רבות כולל גרסה עברית בישראל. בשיטה זו, מציעה פאולטי מדיטציה של דקה אחת ביום בלבד שתעזור למבצעים אותה להגביר את הריכוז ומיקוד המחשבה, ובמקביל להוריד את רמת המתח והחרדה היומיומיים.

בהופעה של פאולטי בישראל, שתימשך כשלוש וחצי שעות, הוא יציג וילמד את השיטה המצליחה שלו שכבשה את העולם ותעזור להפחית את המתח, לעזור במיקוד והשגת המטרות, להתגבר על חששות ופחדים ועוד. פאולטי עוסק בתחום הקואוצ'ינג כ-30 שנה ועוסק במחקרים ובסדנאות ברחבי העולם כדי להגיע לקהל עולמי רחב.

לפי פאולטי, השיטה החדשנית שלו מתאימה לאנשים שכבר מבצעים מדיטציה ורוצים לחזק את המצב הקיים וגם עבור אלו שמעולם לא התנסו במדיטציה ורוצים להיחשף יותר לעולם בצורה נוחה ומהירה.

כרטיסים להופעה של פטריציו פאולטי בישראל 2019 – מהם המחירים ואיפה קונים?

ההופעה של פטריציו פאולטי בישראל תתקיים ביום שישי ה-1 בנובמבר 2019 בהיכל התרבות בתל אביב בין השעות 10:00 בבוקר ועד 13:30 בצהריים. מחיר הכרטיסים מתחיל ב-185 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ומגיע ל-455 ש"ח לכרטיסים ברמה הגבוהה ביותר. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "איוונטים".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק