הצגת הילדים פו הדב – כרטיסים ולוח הופעות ארצי 2023!

הצגת הילדים פו הדב - כרטיסים לוח הופעות ארצי 2023!
הצגת הילדים פו הדב - כרטיסים לוח הופעות ארצי 2023! צילום: ארנון שטרן

הצגת הילדים פו הדב מגיעה לבימות בעיבוד חדש ומושקע ותרוץ בערים רבות ברחבי הארץ במהלך 2023. אז היכן תוכלו לראות את ההצגה? כמה עולים כרטיסים? ואיפה קונים? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

הצגת ילדים חדשה תגיע בקרוב לבימות בערים רבות ברחבי הארץ בהפקתו של תיאטרון הנדנדה. מדובר בהצגה פו הדב שתביא את הסיפור הקלאסי אל הבמה בעיבוד בימתי מיוחד המותאם לילדים ולמשפחה. את ההצגה כתבה וביימה מיכל קליין ללחנים והפקה מוזיקלית של ירדן צור.

פו הדב הצגת ילדים – לוח הצגות 2023

ההצגה המוזיקלית החדשה תציג לאורך החודשים הקרובים תאריכים בערים קרית גת, פתח תקווה, ראשון לציון, הרצליה, רמת גן, נתניה, קרית מוצקין ועוד ערים רבות נוספות. להלן לוח הצגות ארצי עדכני של ההצגה לחודשים הקרובים:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
רמת גן תיאטרון היהלום רמת גן 96 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים שעה ו-20 דקות, כולל הפסקה
הרצליה היכל אמנויות הבמה הרצליה 65 כרטיסים
81
רכישת כרטיסים שעה ו-20 דקות, כולל הפסקה

ההצגה פו הדב – כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לכל ההצגות ברחבי הארץ מתבצעת באמצעות האתר הבא כשמחירי הכרטיסים מתחילים ב-65 ש"ח לאדם. משך ההצגה הוא כשעה ו-20 דקות והיא מומלצת לילדים בגילאי 2-8.

אודות הצגת הילדים פו הדב

מדובר בעיבוד חדש ומושקע של הסיפור הידוע פו הדב של הסופר הידוע אלן אלכסנדר מילן הידוע כא.א מילן. הסיפור חוגג השנה 95 לכתיבתו וההצגה המוזיקלית החדשה תעורר לחיים את הדמויות הידועות מתוך הסיפור כמו רו, כריסטופר רובין, חזרזיר, ארנב, אייה, ינשוף ועוד.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק