פורטיסחרוף 1900 באיחוד באמפיפארק רעננה 2020 – כרטיסים והנחות

פורטיסחרוף איחוד 2020 כרטיסים הנחות
פורטיסחרוף 1900 באיחוד באמפיפארק רעננה 2020 - כרטיסים והנחות

חמש שנים לאחר האיחוד הענק של פורטיסחרוף שסחף אחריו עשרות אלפים, ברי סחרוף ורמי פורטיס חוזרים למופע איחוד חדש שיתקיים ב-20 במאי 2020 באמפי פארק רעננה. מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תיפתח רק מחר (יום שני) בשעה 08:00 בבוקר, וכרגע מתאפשרת עבור לקוחות אמריקן אקספרס בלבד.

מופע האיחוד הגדול של פורטיסחרוף ב-2020, יחזיר לבמה ויחגוג 30 שנה לאלבום המיתולוגי והמצליח של ההרכב "1900?" הכולל את כל הלהיטים הגדולים כגון "אמריקה", "חלום כחול", "נעליים", "אין קץ לילדות" או "ניצוצות". כחלק מהחגיגות לאלבום, יימכרו גפ פריטים מיוחדים הקשורים לאלבום כמו למשל מהדורת ויניל כפול מיוחדת, גרסת רימיקס ועוד תוספות מיוחדות.

האיחוד של פורטיסחרוף ב-2020 הוא בהחלט בשורה משמחת לעשרות אלפי מעריצי ההרכב שחיכו בקוצר רוח שנים רבות מאז האיחוד האחרון ועתה, סוף סוף, תהיה להם הזדמנות נוספת ואולי אחרונה לזכות ולראות בלייב את פורטיסחרוף על הבמה מאחדים כוחות.

פורטיסחרוף אמפי פארק רעננה כרטיסים

כאמור, הופעת האיחוד של פורטיסחרוף תתקיים ב-20 במאי 2020 בשעה 18:30 באמפיפארק רעננה. מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תיפתח מחר ותתבצע באמצעות אתר משרד הכרטיסים "איוונטים" בעמוד הבא. לא ידוע בשלב זה מה יהיו מחירי הכרטיסים אך ברגע שנתעדכן במידע חדש, נפרסם זאת כאן בעמוד זה ובדף הפייסבוק של קצת תרבות.

הנחות

לקוחות אמריקן אקספרס יוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה. פרטים נוספים תוכלו למצוא בעמוד באיוונטים.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק