פוליקר וגידי גוב בהופעה 2020 – מתי? איפה? וכמה יעלו כרטיסים?

יהודה פוליקר וגידי גוב בהופעה 2020 כרטיסים מחירים הנחות
פוליקר וגידי גוב בהופעה 2020 - מתי? איפה? וכמה יעלו כרטיסים?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

לאחר 30 שנה, הזמרים יהודה פוליקר וגידי גוב ייצאו למופע משותף בחודש יוני 2020 במסגרתו יופיעו בבריכת הסולטן בירושלים ובאמפי קיסריה. הנה כל הפרטים.

פסטיבל ישראל 2020 שייצא לדרך בעוד בחודש יוני 2020, יפגיש במופע הפתיחה שלו את הזמרים גידי גוב ויהודה פוליקר במופע משותף שיסגור מעגל של כ-30 שנה מאז הופיעו ביחד בפעם האחרונה. המופע יתקיים גם כשבועיים לאחר מכן באמפי קיסריה.

גידי גוב ויהודה פוליקר – שניים מבכירי הזמרים בישראל, הופיעו במשותף לפני כ-30 שנה ב-1989 במופע שהמשיך את שיתוף הפעולה שלהם בו פוליקר כתב את רוב שירי האלבום המיתולוגי של גוב “דרך ארץ”. עכשיו, הם יחזרו ב-2 מופעים חד פעמיים ובהם יבצעו את מיטב הלהיטים שלהם שכוללים בין היתר את “פחות אבל כואב”, “יש אי שם”, “התחלה חדשה”, “עניין של זמן”, “דברים שרציתי לומר”, “נאחז באויר”, “כלים שלובים”, “רדיו רמאללה”, “אין עוד יום”, “משמרת לילה”, “אני שוב מתאהב”, “עיניים שלי”, “יום שישי”, “יו יה” ועוד.

יהודה פוליקר וגיד גוב בהופעה – מתי זה יקרה? כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה קונים?

המופע הראשון של גידי גוב ופוליקר יהיה במסגרת מופע הפתיחה של פסטיבל ישראל 2020 ב-4 ביוני 2020 בבריכת הסולטן. המופע השני יתקיים ב-13 ביוני באמפי קיסריה. מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תיפתח רק במוצ”ש הקרוב (29/2) ותתבצע באמצעות אתר “זאפה” בעמוד הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 vote
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק