פוליקר וגידי גוב בהופעה 2020 – מתי? איפה? וכמה יעלו כרטיסים?

פוליקר וגידי גוב בהופעה 2020 - מתי? איפה? וכמה יעלו כרטיסים?

לאחר 30 שנה, הזמרים יהודה פוליקר וגידי גוב ייצאו למופע משותף בחודש יוני 2020 במסגרתו יופיעו בבריכת הסולטן בירושלים ובאמפי קיסריה. הנה כל הפרטים.

פסטיבל ישראל 2020 שייצא לדרך בעוד בחודש יוני 2020, יפגיש במופע הפתיחה שלו את הזמרים גידי גוב ויהודה פוליקר במופע משותף שיסגור מעגל של כ-30 שנה מאז הופיעו ביחד בפעם האחרונה. המופע יתקיים גם כשבועיים לאחר מכן באמפי קיסריה.

גידי גוב ויהודה פוליקר – שניים מבכירי הזמרים בישראל, הופיעו במשותף לפני כ-30 שנה ב-1989 במופע שהמשיך את שיתוף הפעולה שלהם בו פוליקר כתב את רוב שירי האלבום המיתולוגי של גוב "דרך ארץ". עכשיו, הם יחזרו ב-2 מופעים חד פעמיים ובהם יבצעו את מיטב הלהיטים שלהם שכוללים בין היתר את "פחות אבל כואב", "יש אי שם", "התחלה חדשה", "עניין של זמן", "דברים שרציתי לומר", "נאחז באויר", "כלים שלובים", "רדיו רמאללה", "אין עוד יום", "משמרת לילה", "אני שוב מתאהב", "עיניים שלי", "יום שישי", "יו יה" ועוד.

יהודה פוליקר וגיד גוב בהופעה – מתי זה יקרה? כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה קונים?

המופע הראשון של גידי גוב ופוליקר יהיה במסגרת מופע הפתיחה של פסטיבל ישראל 2020 ב-4 ביוני 2020 בבריכת הסולטן. המופע השני יתקיים ב-13 ביוני באמפי קיסריה. מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תיפתח רק במוצ"ש הקרוב (29/2) ותתבצע באמצעות אתר "זאפה" בעמוד הבא.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן