פוטוגרף 51 הקאמרי

פוטוגרף 51 הקאמרי
פוטוגרף 51 הקאמרי. צילום: מאיר כהן

כל הפרטים על ההצגה החדשה של הקאמרי פוטוגרף 51 המבוססת על ההצגה הבינלאומית של המחזאית אנה זיגלר. נטע גרטי, אלון סנדלר, תום אבני ואחרים משתתפים. אז כמה עולים כרטיסים? ומתי תוכלו לראות את ההצגה?

ההצגה החדשה של תיאטרון הקאמרי פוטוגרף 51 שכתבה אנה זיגלר עולה בתיאטרון בהשתתפות נטע גרטי, מיכה סלקטר, תום אבני ואחרים. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על ההצגה כולל מידע על רכישת כרטיסים, הנחות ולוח הצגות עדכני ל-2024.

פוטוגרף 51 תיאטרון הקאמרי – לוח הצגות 2024

ההצגה פוטוגרף 51 תעלה באולם החדש 2 בקאמרי ותציג תאריכים רבים לאורך 2024. הנה לוח ההצגות המעודכן לחודשים הקרובים:

כרטיסים, הנחות ומחירים

מכירת הכרטיסים כבר נפתחה כשמחירי הכרטיסים עומדים על 99 ש"ח לאדם. ניתן להזמין מראש את הכרטיסים באמצעות אתר "בראבו" בעמוד הבא.

 שחקנים ומשתתפים

המשתתפים בהצגה החדשה הם נטע גרטי, נטע גרטי, מיכה סלקטר, נדב אסולין, תום אבני, דויד בילנקה, אלון סנדלר ויואל רוזנקיאר.

אודות ההצגה פוטוגרף 51

ההצגה פוטוגרף היא אחת ההצגות המצליחות ביותר בשנים האחרונות שכבשה את הבימות בארצות הברית וברחבי העולם. המחזאית האמריקאית המצליחה אנה זיגלר כתבה את ההצגה שכבר זכתה למספר גרסאות ועיבודים במדינות שונות.

עתה, לראשונה בישראל, תזכה ההצגה גם לעיבוד ישראלי לפי תרגומו של אלי ביז'אווי ובבימוי מור פרנק. עלילת ההצגה ההצגה עוסקת בד"ר רוזלינד פרנקלין, מדענית צעירה ומבריקה, שמגלה במעבדתה את סוד ה-DNA. למרות זאת, פרס נובל הוענק דווקא לשני מדענים מתחרים, שהתבססו על הגילוי הפנומנלי שלה.

המחזה מבוסס על פרשה אמיתית ומסעירה, שטלטלה את עולם המדע וחושף את היצרים והרגשות האפלים שמאחורי המבחנה והמיקרוסקופ. למעלה משישים שנה חלפו מאז הניסיון הגברי לדחוק את ד"ר פרנקלין אל מחוץ להיכל התהילה של המדע, אז למה זה נשמע לנו כל-כך מוכר גם היום?

 פוטוגרף 51 – ביקורת

בקרוב נציג כאן אוסף ביקורות ממיטב המבקרים המובילים בתקשורת הישראלית בעיתונות וברשת.

הצגות נוספות שכדאי שתקראו עליהן:

 

הצגות נוספות בתיאטרון הקאמרי:

 

 

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק