פארק השלג 2021 – כרטיסים, שעות פעילות, הנחות וכל הפרטים!

פארק השלג 2021 - כרטיסים, שעות פעילות, הנחות וכל הפרטים!
פארק השלג 2021 - כרטיסים, שעות פעילות, הנחות וכל הפרטים!

האירוע לילדים ולכל המשפחה "פארק השלג" יתקיים בהאנגר 11 בתל אביב במהלך חודש אוגוסט 2021 ויציג מגוון של אטרקציות מושלגות ב-2400 מ"ר. איפה תוכלו לקנות כרטיסים? ואיך תשיגו הנחות? אתר "קצת תרבות" עם הפרטים.

עוד פעילות מצטרפת לפעילויות הילדים בקיץ 2021: האירוע החוויתי "פארק השלג" יתקיים בחודש אוגוסט 2021 בהאנגר 11 בתל אביב ויציג 2400 מ"ר של אטרקציות מושלגות לילדים ולכל המשפחה. האירוע יתפרס על פני כמה ימים ויתקיים בין התאריכים 27 עד ה-31 באוגוסט 2021.

בין האטרקציות והפעילויות שתוכלו למצוא בפארק השלג בהאנגר 11 ת"א: מגלשת קרח באורך 40 מטר ועוד מגלשת קרח לקטנטנים, רחבת החלקה על הקרח גדולה לכל הגילאים, תותחי שלג, תחרות בניית איש שלג, בניית איגלו אמיתי ועוד מגוון של פעילויות שונות ואטרקציות דומות.

פארק השלג כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים לפארק השלג נפתחה ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א". מחיר הכרטיסים עומד על 110 ש"ח לאדם ו-99 ש"ח בהנחת מכירה מוקדמת.

הנחות ומבצעים 1+1

ישנם מבצעים למחזיקי כרטיסי האשראי מקס וישראכרט שמציעים כרטיסים 1+1 ב-110 ש"ח. מחזיקי כרטיס האשראי אמריקן אקספרס יוכלו לרכוש כרטיס ב-55 ש"ח בלבד. את ההטבות ניתן לממש באמצעות אתר "קופת ת"א".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
2 years ago

חצי מהאטרקציות המסומנות לא היו.
תורים ארוכים ומייגעים ללא שום פיקוח.- עומדים ומחכים ואין הגבלה של זמן כך שאתה מיכה בחוץ להתייחסות המון זמן ומאבד ענין.
קרח בזירת ההחלקה- שלא משטחים בין ההחלקות
לוקחים חד פעמיים?!?! באמת?!?!
שילמנו, נכנסנו, ברחנו. חבל על הכסף והאכזבה של הילדים.

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק