פארק הדינוזאורים בגני יהושע אוגוסט 2021 – כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

פארק הדינוזאורים בגני יהושע אוגוסט 2021 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!
פארק הדינוזאורים בגני יהושע אוגוסט 2021 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

פארק הדינוזאורים שייפתח בגני יהושע במהלך החודשים יולי ואוגוסט 2021 יציג דגמי ענק של דינוזאורים ועוד מספר גדול של אטרקציות ומתחמים לכל המשפחה. הנה כל הפרטים.

מתחם הספורטק בגני יהושע תל אביב יארח החל מה-1 באוגוסט 2021 את פארק הדינוזאורים – אירוע לילדים ולכל המשפחה שיציג כ-35 דגמי ענק של דינוזאורים ויצורים פרהיסטוריים שונים לצד מתחמי אטרקציות ושעשועים נוספים.

פארק הדינוזאורים יתפרס על פני שטח עצום ויוכל להכיל עד כ-3000 איש בעת ועונה אחת כשהוא יחולק למתחמים שונים ובהם יוצגו מספר אטרקציות מעולם הדינוזאורים כגון דגמי ענק של דינוזאורים שיתפרסו לאורך הפארק, מסלול גשרים, תל חפירה ארכיאולוגי, עמדות סלפי, מתקני רכיבה, מתחמי מתנפחים ועוד. כמו כן, ייפתחו גם מתחמי פעילות נוספים לקטנטנים.

כרטיסים לפארק הדינוזאורים בספורטק גני יהושע – אוגוסט וספטמבר 2021

מכירת הכרטיסים לפארק הדינוזאורים נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "לאן". מחירי הכרטיסים נמצאים כעת בהנחה של מכירה מוקדמת ועומדים על 99 ש"ח לכרטיס.

פארק הדינוזאורים 2021 – שעות פעילות

שעות הפעילות של הפארק יהיו בכל ימי השבוע בין השעות 16:00 ועד 21:00 בערב. שימו לב: שעות הפעילות עשויות להשתנות וכדאי להתעדכן במשרד הכרטיסים "לאן".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק