ההצגה במבי עם ענבלי ושרון חזיז – כרטיסים ולוח הצגות 2024

ההצגה במבי עם ענבלי ושרון חזיז - כרטיסים ולוח הצגות
ההצגה במבי עם ענבלי ושרון חזיז - כרטיסים ולוח הצגות . צילום: עדי ברק

כוכבת הילדים ענבלי יחד יוצאת עם ההצגה במבי יחד עם הזמרת והשחקנית שרון חזיז ותציג עשרות הצגות בכל רחבי הארץ במהלך החודשים הקרובים. באילו ערים תגיע ההצגה? מהם מחירי הכרטיסים? ואיפה אפשר להזמין? הנה כל הפרטים.

כוכבת הילדים ענבלי מגיעה עם הצגת ילדים חדשה ומושקעת יחד עם הזמרת והשחקנית שרון חזיז בהפקת תיאטרון הילדים הישראלי. מדובר בהצגה במבי שתרוץ בכל רחבי הארץ בתקופה הקרובה. בעמוד הזה, נציג לכם את כל המידע על ההצגה החדשה כולל לוח הצגות עדכני ל-2024 ופרטים על רכישת כרטיסים והנחות.

במבי עם ענבלי ושרון חזיז – לוח הצגות 2024

המחזמר במבי בכיבובן של ענבלי ושרון חזיז תגיע לערים רבות מהצפון ועד הדרום בחודשים הקרובים. הנה לוח ההצגות העדכני של ההצגה:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו מוזיאון ארץ ישראל תל אביב - אודיטוריום קלצ'קין 117 כרטיסים
47 - 79
רכישת כרטיסים שעה ורבע, כולל הפסקה
קיבוץ יגור יד למגינים יגור 150 כרטיסים
65 - 79
רכישת כרטיסים שעה ורבע, כולל הפסקה
קרית מוצקין היכל התיאטרון קריית מוצקין 93 כרטיסים
79 - 85
רכישת כרטיסים שעה ורבע, כולל הפסקה

כרטיסים ומחירים

מחירי הכרטיסים להצגה במבי עם ענבלי עומדים על החל מ-79 ש"ח לכל ההופעות. את הכרטיסים לכל ההופעות ניתן לרכוש באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא. משך ההצגה הוא כשעה ורבע כולל הפסקה והיא מומלצת לילדים בגילאי שנתיים עד שבע.

אודות המחזמר במבי עם ענבלי

ההצגה החדשה של ענבלי במבי היא הפקת של תיאטרון הילדים הישראלי שמביאה את הבמבי המפורסם בעולם שיוצא למסע עם חבריו הטובים. בין השירים שילוו את המחזמר: שירם של עידן רייכל וריטה "מחכה", השיר "בואי אמא" ושירים קלאסיים נוספים.

את המחזמר כתבה ענבלי לוי רהב ומשתתפים בו גם הודיה וייסנשטרן, מעיין גוטשלק, גילי גבל, רחלי דוידזון ושניר שיין. ההצגה תימשך כשעה ורבע כולל הפסקה והיא מומלצת לילדים בגילאי 3-8.

הצגות ילדים מומלצות נוספות שכדאי לבדוק:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק