ההופעות הגדולות בישראל 2020 - תאריכים, כרטיסים, מחירים, הנחות וכל הפרטים

ההופעות המומלצות של אתר "קצת תרבות"

כל הופעות חו"ל בישראל 2020

ברוכים הבאים לעמוד הופעות חו”ל 2020 בישראל של אתר “קצת תרבות”

הגעתם לעמוד הופעות חו”ל בישראל 2020 של אתר קצת תרבות. כאן תוכלו למצוא את הרשימה המלאה והמעודכנת של כל ההופעות הגדולות של 2020 עם כל המידע שחשוב לדעת כמו תאריכים, מיקומים, מחירי כרטיסים, הנחות, מבצעים או הטבות 1+1, מידע על משרדי הכרטיסים ובקיצור, כל מה שצריך לדעת.

ישראל של 2020 הפכה למעצמת תרבות בכל הקשור להופעות גדולות של אמני ענק מחו”ל. אמנם אנחנו עדיין לא פריז או לונדון, אבל מדי קיץ, מגיעים לכאן ברכבת אווירית האמנים החמים והגדולים ביותר בעולם כשהם בשיאם ולולא ה-BDS, המצב היה אף טוב יותר.

בתקופה הקרובה יגיעו לכאן אמנים גדולים ממגוון הסגנונות המוסיקליים. בראש ובראשונה מגיעה לכאן סלין דיון שתציג כאן 2 הופעות בפארק הירקון באוגוסט 2020. עוד תגיע לכאן להקת איירון מיידן המיתולוגית להופעת ענק באיצטדיון בלומפילד בחודש מאי 2020 ואולי אפילו הופעת ענק של הצ’ילי פפרז בישראל בפארק הירקון ביוני 2020.

בקרוב תגיע לכאן גם הזמרת סופי אליס בקסטור שתופיע באומן 17 וגם להקת סמוקי יופיעו כאן בחודש פברואר הקרוב. גם הזמר הישראלי בינלאומי דניס לויד יופיע כאן בשתי הופעות ענק. אז כדי לעשות לכם סדר בבלאגן, וכדי שתוכלו לדעת מי מגיע? מתי? כמה עולה? איפה קונים כרטיסים? איך תשיגו הנחות? וכו’, ריכזנו לכם בעמוד אחד את כל הופעות החו”ל הגדולות בישראל שיגיעו לכאן השנה עם כל המידע על כל מופע, לפי סדר כרונולוגי ובצורה קלה וקלה לניווט. אז בואו פשוט ונתחיל.

שימו לב: הרשימה מתעדכנת כל הזמן עם מידע על מופעים חדשים אז כדאי לחזור לכאן ולהתעדכן מדי פעם וגם לבקר בדף הפייסבוק שלנו בו אנו מעדכנים כל מופע ואירוע חדש באתר.