עולמה המופלא של מיני הצגה לילדים – כרטיסים ולוח הופעות 2024

עולמה המופלא של מיני הצגה לילדים - כרטיסים ולוח הופעות 2024
עולמה המופלא של מיני הצגה לילדים - כרטיסים ולוח הופעות 2024. צילום: עדי ברק

כל הפרטים על הצגת הילדים החדשה עולמה המופלא של מיני אודות הדמות הידועה של דיסני "מיני מאוס" שתרוץ ברחבי הארץ. כמה יעלו כרטיסים? ומהיכן קונים?

אחרי ההצגה המצליחה מיקי עכבר העיר אודות מיקי מאוס שרצה בהצלחה ברחבי הארץ, מגיעה עתה גם ההצגה החדשה עולמה המופלא של מיני שמתרכזת בעכברה המפורסמת השנייה בעולם מיני מאוס.

ההצגה תציג תאריכים רבים במהלך החודשים הקרובים בתיאטרון הפארק בפארק הירקון בתל אביב. להלן לוח ההופעות המלא של ההצגה העולם המופלא של מיני:

עיר תאריך מיקום ההצגה כרטיסים
תל אביב-יפו תיאטרון הפארק - פארק הירקון תל אביב 27 כרטיסים
59
רכישת כרטיסים לא מסומנים 50 דקות
תיאטרון הפארק - פארק הירקון תל אביב 25 כרטיסים
59
רכישת כרטיסים לא מסומנים 50 דקות
תיאטרון הפארק - פארק הירקון תל אביב 28 כרטיסים
59
רכישת כרטיסים לא מסומנים 50 דקות
תיאטרון הפארק - פארק הירקון תל אביב 30 כרטיסים
59
רכישת כרטיסים לא מסומנים 50 דקות

כרטיסים ומחירים

מכירת הכרטיסים להצגה נפתחה ומתבצעת באמצעות אתר "קופת בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים עומד על 59 ש"ח. מומלץ לשריין מראש את הכרטיסים.

מיני מאוס היא דמות מצוירת מפורסמת של חברת וולט דיסני שהופיעה לראשונה בשנת 1928. היא נוצרה על ידי וולט דיסני ואב אייוורקס כדמות משנה שתצטרף לעולמו של מיקי מאוס, שאותו יצרו במקום הדמות הקודמת, אוסוולד הארנב.

מיני הופיעה לראשונה בסרט "שיגעון של אווירון" ב-1928, שם היא מסכימה לטוס עם מיקי במטוס אך דוחה את ניסיונו לנשקה. בהופעתה השנייה בסרט "הגאוצ'ו הדוהר" היא עובדת כמלצרית ורקדנית בבר בארגנטינה, שם מיקי מציל אותה מחטיפה על ידי פיט השחור.

בשנת 1929 כיכבה מיני ב-7 מתוך 12 סרטי מיקי. בסרט "ריקוד האסם" מתחרים מיקי ופיט על ליבה של מיני, והיא בוחרת לבסוף במיקי. בסרט "השטויות של מיקי" היא מופיעה בשיר "היו הו של מיני" שמגלה לראשונה שהם בני זוג.

במספר רב של סרטים, כמו "גלים פראיים", "נער הקקטוס" ו"לוחמי השריפות", ממלאת מיני את תפקיד ה"עלמה במצוקה" שמיקי מציל. לאורך השנים הופיעו למיני חיות מחמד כמו הכלב רובר שהתפתח לדמותו של פלוטו, והחתולה פיגארו.

מיני הופיעה במספר רב של סרטי אנימציה וסדרות טלוויזיה כמו "רק מיני" ו"בית העכבר". בסרט "מיקי, דונלד, גופי: שלושת המוסקטרים" משנת 2004 היא מגלמת את הנסיכה שפיט מנסה לרצוח כדי להשתלט על הממלכה.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק