עוד חוזר הניגון הבימה – כל הפרטים על המחזמר החדש!

עוד חוזר הניגון הבימה - כל הפרטים על המחזמר החדש!
עוד חוזר הניגון הבימה - כל הפרטים על המחזמר החדש!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

רוני דלומי, ריקי גל, אסנת פישמן וכוכבים רבים נוספים ישתתפו במחזמר החדש של תיאטרון הבימה “עוד חוזר הניגון”. אתר “קצת תרבות” עם כל הפרטים על ההצגה החדשה.

תיאטרון הבימה מחזיר בהדרגה את ההצגות החדשות שהיו אמורות לעלות כבר בשנה שעברה טרם משבר הקורונה. אחת ההצגות שתעלה בקרוב בתיאטרון, היא המחזמר “עוד חוזר הניגון” המבוסס על שירי נתן אלתרמן ובתו תרצה אתר. בעמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על המחזמר החדש לרבות מידע עדכני על רכישת כרטיסים, לוח הופעות, מבצעים והנחות ועוד.

המחזמר החדש של הבימה עוד חוזר הניגון שכתב מוטי לרנר, יביא לבמה כוכבים רבים מעולם המוזיקה והמשחק ובין המשתתפים והמשתתפות, תוכלו למצוא את ריקי גל, רוני דלומי, אסנת פישמן, מיקי קם וטל מוסרי.

המחזמר יחזיר לחיים את שיריו הידועים של אלתרמן בתו תרצה אתר כגון “בכל זאת יש בה משהו”, “פגישה לאין קץ”, “רינה”, “אליפלט”, “זמר שלוש התשובות”, “אהבתיה”, “בלדה לאישה”, או “שיר לערב חג”. על הבימוי של המחזמר החדש, אחראי משה קפטן.

כרטיסים ולוח הצגות למחזמר עוד חוזר הניגון בתיאטרון הבימה

המחזמר צפוי לעלול בחודשים הקרובים בתיאטרון אך בשלב זה, טרם פורסמו תאריכים חדשים או מחירי כרטיסים לרכישה. המשיכו לעקוב אחרינו כאן בעמוד זה או בדף הפייסבוק הרשמי של אתר “קצת תרבות” ותוכלו להתעדכן כל מידע חדש על ההצגה.

עוד הצגות מהעונה החדשה של תיאטרון הבימה 2021 שכדאי להכיר:

ההצגה בוסתן ספרדי – כרטיסים ב-91 ש”ח בלבד במקום 250 ש”ח!

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 vote
Article Rating
אישור
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק