עבדאללה שוורץ בית ליסין – כרטיסים ב-76 ש"ח במקום 220 ש"ח!

עבדאללה שוורץ בית ליסין - כרטיסים ב-76 ש"ח במקום 220 ש"ח!

השחקן אבי קושניר יוצא בתפקיד ראשון בערבית בהצגה החדשה עבדאללה שוורץ שמציגה בימים אלו בתיאטרון בית ליסין. במה עוסקת ההצגה? מהו לוח ההצגות ל-2020? מה המבקרים אומרים? ואיפה תוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים החל מ-76 ש"ח בלבד במקום 220 ש"ח? כל הפרטים, בפנים.

(עדכון אחרון: 1/3/2020)

תיאטרון בית ליסין ממשיך להעלות הצגות חדשות ומעניינות לעונה ההצגות החדשה שלו ל-2020, והצליח לעשות זאת במיוחד עם ההצגה החדשה "עבדאללה שוורץ" שכתב הקומיקאי רמי ורד, שמביאה לקדמת הבמה את אבי קושניר, ענת וקסמן, אפרת בוימולד, ועוד, בקומדיה אקטואלית לגמרי. בהמשך עמוד זה, תוכלו למצוא את כל הפרטים על לוח ההצגות העדכני, רשימת שחקנים מלאה וכן מידע על רכישת כרטיסים מוזלים בהנחה משמעותית.

לרכישת כרטיסים מוזלים להצגה עבדאללה שוורץ באמצעות קניה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

הקומיקאי והיוצר רמי ורד כבר הספיק לצבור וותק והערכה בעולם התיאטרון כשכתב את ההצגה בהבימה "קח את אבא שלך ולך לעזאזל" המבוססת על אביו ובכיכובו של אבי קושניר. עתה הוא חוזר עם ההצגה חדשה עבדאללה שוורץ, הפעם בתיאטרון בית ליסין, וגם הפעם קושניר נכנס לתפקיד הראשי בהצגה, לצידן של ענת וקסמן ואפרת בוימולד. על הבימוי, הופקד הבמאי המוערך רוני פינקוביץ'.

לאחר שההצגה הקודמת של ורד עסקה בבתי החולים ובבירוקרטיה הישראלית, הפעם ורד לוקח כיוון אחר ומגיע לעולם של ההתנחלויות ולמציאות הפוליטית הישראלית. את זה הוא עושה בצורה סאטירית ופרועה בדמותו של מתנחל יהודי שעובר סוג של משבר זהות ועובר הלוך וחזור בין זהות יהודית לזהות ערבית, וכל זה, רגע לפני חתונת בתו. העלילה כמובן דמיונית ובלתי צפויה אך עוסקת מסביב בליבה של המציאות בישראל.

הצגות נוספות ומומלצות בבית ליסין:

בראיון שערך לאחרונה, סיפר ורד כי הרעיון לכתוב את עבדאללה שוורץ, נולד דווקא מכיוון פחות קשור, כשהוא ראה זוגות הנקלעים למשבר ומשם נולדה המחשבה של משבר זהות וכיצד מתמודדים איתו. ורד הוסיף גם כי קיבל השראה גם מהרקע הדתי של משפחתו וגם לאחר סרט תיעודי שצפה העוסק בחתונות בעולם הדתי. קושניר שעושה את התפקיד הראשי בהצלחה רבה, חובר בהצגה לזוגותו הטלוויזיונית רבת השנים ענת וקסמן, איתה שיחק בסדרה "החיים זה לא הכל".

כרטיסים מוזלים – כיצד תוכלו לרכוש כרטיסים להצגה החל מ-76 ש"ח בלבד?

מחיר הכרטיסים לעבדאללה שוורץ בקופות תיאטרון בית ליסין עומד על 220 ש"ח. אך באמצעות האתר הבא, תוכלו למצוא כרטיסים בהנחה משמעותית החל מ-65 ש"ח בלבד. שימו לב: כמות הכרטיסים מוגבלת.

לוח הצגות 2020 – איפה ומתי תוכלו לראות את עבדאללה שוורץ?

ההצגה תרוץ בעיקר בתיאטרון בית ליסין במהלך החודשים הקרובים ולאורך 2020, אך תגיע גם להפקות חוץ ותציג גם בגני תקווה ובתיאטרון חיפה. להלן לוח ההצגות העדכני של ההצגה לתקופה הקרובה (שימו לב: הלוח מתעדכן מדי עת וכדאי לבקר מדי פעם בעמוד זה ולהתעדכן):

תל אביב-יפותיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 113 כרטיסים
125 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 119 כרטיסים
81 – 116 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 120 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 133 כרטיסים
81 – 116 ₪
רכישת כרטיסים
מרכז דוהל22 כרטיסים
76 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 165 כרטיסים
116 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 135 כרטיסים
116 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 121 כרטיסים
81 ₪
רכישת כרטיסים

 

ביקורות – מה חשבו המבקרים על ההצגה עבדאללה שוורץ של בית ליסין?

ההצגה זכתה לסיקור נרחב בתקשורת וזכתה לביקורות חיוביות בסה"כ. קושניר בתפקידו הראשי זכה לשבחים רבים על משחקו וכך גם שאר הקאסט שאיתו. עלילת ההצגה לעומתו, זכתה לפחות שבחים וקיבלה הערות בעיקר על דמויות שטחיות ופלקטיות יחסית. אך מכיוון שמדובר בסופו של דבר בקומדיה ולא בדרמה, אפשר לקבל זאת בהבנה.

ההצגה עבדאללה שוורץ – שחקנים ומשתתפים

יחד עם אבי קושניר, ענת וקסמן ואפרת בוימולד, תוכלו למצוא גם את השחקנים והשחקניות שלומי טפיארו/אלירן הרוש, חי מאור, עודאל חיון ובר גול. את ההצגה כתב כאמור רמי ורד וביים רוני פינקוביץ'. על התפאורה אחראי זאב לוי, על התלבושות אביה בש, ועל התאורה עדי שימרוני.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
1 תגובה
  1. נורית כתב/ה

    הצגה מעולה ונפלאה. אבי קושניר אף פעם לא מאכזב. כל פעם מתעלה על עצמו מחדש.

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן