סקיי: סדרה חדשה עם שחר טבוך ובר מיניאלי – כל הפרטים!

סקיי: סדרה חדשה עם שחר טבוך ובר מיניאלי - כל הפרטים!
סקיי: סדרה חדשה עם שחר טבוך ובר מיניאלי - כל הפרטים!

הסדרה החדשה "סקיי" של גיורא חמיצר תביא למסך את שחר טבוך (שעת נעילה) ובר מיניאלי יחד עם פאנל שחקנים מעניין. כל הפרטים על סדרת הנוער החדשה שתעלה בהוט ובערוץ Teennick בקרוב.

סדרת נוער חדשה בשם "סקיי" (Sky) תעלה בקרוב בהוט Young בתחילת 2021. מדובר בסדרה מדוברת ביותר שיצר התסריטאי המצליח גיורא חמיצר שמחזיק ברזומה של סדרות מצליחות רבות כמו "השמינייה", "החממה", "גאליס" ועוד סדרות רבות.

הסדרה החדשה אמורה לעלות בחודשים הקרובים וצפויה להצלחה רבה. פאנל השחקנים של הסדרה סקיי יכלול שמות מוכרים מאוד כמו שחר טבוך (הלהיט החדש מהסדרה "שעת נעילה"), בר מיניאלי, דניאל גד או ליאור אדרי לצד שחקנים כוכבים עולים כמו רביד רונן, דולב סלע, עידו טאקו, מעיין רחימה, אופק פסח, מיה לנדסמן או עופרי פרישקולוניק.

עלילת הסדרה לא ממש נחשפה במלואה ומה שידוע כרגע הוא כי העלילה תספר על חייזרית שמגיעה לכדור הארץ ובכדי להשתלב בחברה, היא חודרת לגופו של אדם. חמיצר ידוע כאחד שנוהג לשלב שחקנים לא מוכרים בסדרות שלו ובדרך זו גילה כבר שמות רבים שמככבים כיום בתעשייה כמו עדי הימלבלוי, עוז זהבי, מיכאל אלוני ועוד רבים, כך שגם הפעם אנחנו צפויים לזכות בכוכבי נוער חדשים בעקבות הסדרה סקיי.

צילומי הסדרה כבר הסתיימו ולפי ידיעות לא רשמיות בעיתונות, הסדרה צפויה לעלות בהוט ובערוץ Teennick ממש בקרוב. בינתיים חשפו בהפקה קצת מהאחורי הקלעים של החזרות וההכנות לסדרה. צפו:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק