ספר הג'ונגל חנוכה 2021 עם רוי בוי וענבלי – איפה קונים כרטיסים?

ספר הג'ונגל חנוכה 2021 עם רוי בוי וענבלי - איפה קונים כרטיסים?
ספר הג'ונגל חנוכה 2021 עם רוי בוי וענבלי - איפה קונים כרטיסים? צילום: עדי ברק

כל מה שרציתם לדעת על הצגת הילדים החדשה של חנוכה 2021 – "ספר הג'ונגל – אבן האש" בהשתתפות ענבלי ורוי בוי. אז איפה תוכלו לרכוש כרטיסים? וכמה זה יעלה? בכתבה שלפניכם.

מופע חנוכה 2021 חדש: כוכבי הילדים רוי בוי וענבלי מגיעים עם מופע גדול ומושקע לכבוד חופשת חנוכה הקרובה ויעלו את ההצגה "ספר הג'ונגל – אבן האש" שתרוץ בערים רבות ברחבי הארץ במהלך החודשים הקרובים.  מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר ובעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המופע החדש לרבות מידע על מכירת הכרטיסים, תאריכים, מחירים, הנחות ועוד.

ספר הג'ונגל חנוכה 2021 כרטיסים ותאריכים

מכירת הכרטיסים למופע החנוכה 2021 ספר הג'ונגל אבן האש החלה ומתבצעת כעת באמצעות האתר הבא. מחיר הכרטיסים לכל ההופעות יעמוד על 79 ש"ח בלבד. להלן לוח ההצגות לכל מופעי המחזמר ברחבי הארץ:

אודות המופע ספר הג'ונגל אבן האש חנוכה 2021

הצגת הילדים החדשה של רוי בוי וענבלי תציג על הבמה לילדים ולהורים את הסיפור המוכר של ספר הג'ונגל עם הדמויות הידועות שהפכו לקלאסיקות כמו בגירה הפנתר, בלו הדב, שירחאן הנמר ואת חבורת הקופים החמודים. המחזמר ילווה במהלך כל המופע בשירים ובריקודים שיבוצעו ע"י זמרים ורקדנים לצידם של רוי בוי וענבלי. על כתיבת ההצגה אחראי אודי גוטשלק.

הנחות, כרטיסים מוזלים ומבצעים

בשלב זה, אלו הם המחירים הזולים ביותר שמצאנו. נמשיך לבדוק מבצעים והנחות חדשות למחזמר ספר הג'ונגל חנוכה 2021 בעמוד זה ובדף הפייסבוק הרשמי של אתר "קצת תרבות".

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

5 1 vote
Article Rating
אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק