ספייס פנטזי ארנה הרצליה – כרטיסים, שעות פעילות וכל הפרטים!

ספייס פנטזי ארנה הרצליה - כרטיסים, שעות פעילות וכל הפרטים!
ספייס פנטזי ארנה הרצליה - כרטיסים, שעות פעילות וכל הפרטים! צילום: לירון מילו

מתחם חדש המוקדש לחלל נפתח במתחם ארנה הרצליה ויתקיים לאורך כל קיץ 2021. מה בדיוק אפשר לראות שם? כמה יעלו כרטיסים? איפה קונים? ומהן שעות הפעילות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

מתחם ארנה הרצליה יארח במהלך כל קיץ 2021 את האירוע "ספייס פנטזי – מוזיאון הסלפי חלל הראשון בישראל". מדובר במתחם ענק ומושקע המעוצב כולו בהשראת החלל ומיועד עבור ילדים בכל הגילאים ולכל המשפחה. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה, ובהמשך העמוד תוכלו למצוא את כל הפרטים שצריך לדעת.

האירוע ספייס פנטזי יציג על פני חללים ענקיים מבחר מתחמי פעילות ואטרקציות הקשורות כולן לעולם החלל והיקום. המתחם יכלול 15 חללים גדולים שיוקדשו כל אחד לתחום אחר מהחלל כגון מתחם אולטרה לייט, מתחם צילום, מסע אור קולי לירח, מתחם Xbox ועוד מתחמים רבים. אחד המתחמים אך הוקדש לאסטרונאוט הישראלי הראשון אילן רמון ז"ל.

כרטיסים לתערוכת ספייס פנטזי בארנה הרצליה – קיץ 2021

מכירת הכרטיסים לאירוע כבר נפתחה כאשר מחיר הכרטיסים עומד על 105 ש"ח לכרטיס. ילדים מעל גיל 2 חייבים בכרטיס והאירוע כולו מומלץ לילדים בגילאים 2 – 13. את הכרטיסים ניתן לרכוש אונליין באמצעות אתר הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

ספייס פנטזי שעות פעילות

שעות פעילות התערוכה הן בימים א' – ה': 10:00-18:00,ימי שישי: 09:00-15:00, ובימי שבת: 09:00-19:00. המתחם ממוקם ברחוב השונית 2, קניון ארנה הרצליה.

להלן כל התאריכים בהם תוכלו להגיע לספייס פנטזי ולרכוש כרטיסים לאירוע:

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק