המופע סמי הכבאי מגיע לישראל בסוכות 2019 – כמה עולים כרטיסים?

המופע סמי הכבאי מגיע לישראל בסוכות 2019 - כמה עולים כרטיסים?
המופע סמי הכבאי מגיע לישראל בסוכות 2019 - כמה עולים כרטיסים?. צילום: Wim Lanser
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

מופע מוסיקלי ובינלאומי המבוסס על סדרת הילדים ודמותו של סמי הכבאי – אחת הדמויות המוכרות והאהובות ביותר על קהל הקטנטנים בישראל, יגיע לישראל לראשונה במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי ויציג כאן סדרת הופעות במהלך חול המועד סוכות 2019 בתל אביב, בחיפה פתח תקווה וירושלים.

ההצגה, שנקראת “סמי הכבאי והקרקס”, תציג את דמותו של סמי יחד עם חבריו אלביס, המפקח סטיל ופני כשבמרכזה של העלילה, הם מנסים לעזור לאנשי הקרקס שהגיעו לעיירה ונדרשים לעזרתם. המופע כבר הספיק לרוץ במדינות רבות באירופה וזכה שם להצלחה רבה, ועתה, יגיע גם לראשונה לישראל. המופע מומלץ לגילאי שנתיים עד 6 ויימשך כשעה וחצי.

התוכנית סמי הכבאי היא תוכנית בריטית שנוצרה עוד בשנות ה-80 וגרסאות שונות שלה הופקו במהלך השנים. הדגש והמסר החינוכי של התוכנית הוא להקנות לגיל הרך והצעיר מידע על בטיחות והימנעות מסכנות. התוכנית “עלתה” לישראל החל משנת 2008 עם עלייתם של ערוצי הילדים בכבלים ובלווין והפכה לאחת הסדרות הנצפות ביותר בקרב קהל ההורים לגיל הרך בישראל.

ההצגה של סמי הכבאי בישראל סוכות 2019 – כרטיסים ולוח הופעות

המופע יתקיים בסוכות 2019 בין התאריכים 16 עד ה-23 באוקטובר 2019 ברחבי הארץ. ב-16 באוקטובר, יגיע המופע למרכז הקונגרסים בחיפה לארבע הופעות באותו היום, ב-17 עד ה-20 באוקטובר, יציג המופע הצגות בהיכל קבוצת שלמה בתל אביב במספר מועדים ביום, ב-22 באוקטובר יגיע המופע להיכל התרבות בפתח תקווה וב-23 באוקטובר, המופע יתקיים בבנייני האומה בירושלים.

מכירת הכרטיסים לכל המופעים כבר נפתחה כאשר מחירי הכרטיסים המלאים יעמדו על בין 105 ל-115 ש”ח. ניתן לרכוש כרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

0 0 votes
Article Rating
אישור
Notify of
3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אוריה
2 years ago

אהלן
לא מצאתי קישור לכרטיסים בירושלים. יש רק לתת אביב וחיפה

ספיר
2 years ago

שלום ידוע למישהו אם ניתן לרכוש במחיר הנחה בכרטיס אשראי?

משה
1 year ago

חוצפה של מופע!
זלזול בילדים והוריהם- לא עומדים בלוח זמנים ולאחר 35 דקות הופעה,יוצאים להפסקה של 20 דקות כדי “לקנות” עוד מוצרי סמי הכבאי…
ביזיון של התנהלות ופגיעה בילדים ובהוריהם!

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק