סלין דיון בישראל 2020 – האם הדיווה הגדולה בדרך להופעת ענק כאן?

סלין דיון בישראל 2020 - האם הדיווה הגדולה בדרך להופעת ענק כאן?

האם הזמרת הקנדית הענקית סלין דיון בדרך להופעה בישראל בקיץ 2020? על פי ידיעות לא רשמיות, הדיווה הגדולה נמצאת במגעים מתקדמים לקראת הופעה גדולה באיצטדיון בלומפילד בקיץ הקרוב. אתר "קצת תרבות" מביא לכם את כל הפרטים.

על פי פרסומים לא רשמיים שעדיין לא זכו לאישור כלשהו, הזמרת והדיווה סלין דיון (Celine Dion) נמצאת במגעים מתקדמים ביותר מול מפיקים ישראלים בכירים להופעת ענק בישראל שתתקיים בקיץ 2020 הבא. על פי הפרסום, הלוקיישן המדובר, הוא איצטדיון בלומפילד,ואם זה אכן יקרה, תהיה זאת הופעתה הראשונה של סלין דיון בישראל.

כדי לצנן את ההתרגשות, יש לציין כי זאת לא הפעם הראשונה שמתפרסמות ידיעות לא רשמיות על הופעה של סלין דיון בישראל. לפני כשנתיים, פורסמו ידיעות דומות על מגעים מתקדמים של הדיווה הקנדית מול גורמי הפקה בכירים בישראל, אך בסופו של דבר, המגעים לא התבשלו לכדי הופעה סגורה.

סלין דיון נחשבת לאחת הזמרות המצליחות ביותר בעולם ומחזיקה ברקורד מרשים של אינספור שיאים ותארים אותם צברה במהלך הקריירה. דיון, בת 51 כיום, החלה את הקריירה המוסיקלית שלה בתחילת שנות ה-80 והפכה לכוכבת מקומית בקנדה בה נולדה. ב-1988 אף זכתה בתחרות האירוויזיון כשייצגה את מדינת שוויץ.

הפריצה הגדולה שלה והפיכתה לכוכבת בינלאומית בלתי מעורערת, הגיעה בזכות השתתפותה בפסקול הסרט "היפה והחיה" של דיסני עם השיר "Beauty and the Beast". משם, מסלול הצלחתה היה מהיר ובטוח. אלבומיה שיצאו לאחר מכן מכרו עשרות מיליוני עותקים והלהיטים הגדולים שלה כיכבו במצעדי הבילבורד השונים בכל רחבי העולם כשחלק גדול מהאלבומים יצאו בשפה הצרפתית והפכו אותה גם לכוכבת בשפה זו.

דיון ידועה בזכות יכולתה הקולית הוירטואוזית והמרשימה והביצוע המדוייק שלה. שיא הצלחתה היה באמצע שנות ה-90 כשהוציאה את האלבום המצליח ביותר שלה "Falling into You" שכלל להיטי ענק כמו "Because You Loved Me", "It's All Coming Back to Me Now" ו"All by Myself", ולאחר מכן את הלהיט האלמותי והמצליח שלה ביותר "My Heart Will Go On”, גם הוא בזכות השתתפותה בסרט – הפעם "טיטאניק".

דיון ממשיכה להיות זמרת פעילה גם בשנים האחרונות ומרבה להופיע בסיבובי הופעות גדולים ברחבי העולם. זה כבר זמן רב שמפיקים ישראלים רבים מנסים את מזלם להביאה להופעה ראשונה בישראל. על פי הפרסומים הלא רשמיים, דיון קיבלה כמה הצעות שונות ממפיקים בכירים מישראל, והצעה אחת תפסה תאוצה ונמצאת במגעים מתקדמים לקראת סגירה.

סלין דיון בישראל 2020 – מתי תיפתח מכירת הכרטיסים?

כאמור, הידיעות על ההופעה של סלין דיון בישראל בקיץ 2020 הן אינן רשמיות וטרם יצאה הודעה מסודרת מטעם אחד המפיקים הגדולים בישראל ולכן אין עדיין מידע על מכירת הכרטיסים להופעה ועל מחירי הכרטיסים. ניאלץ להמתין בסבלנות ולראות האם הדבר יתבשל להופעה סגורה. אתם מוזמנים לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק הרשמי שלנו, בו אנו נעדכן כל מידע נוסף בנושא זה.

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן