סיפור יציאת מצרים חיפזון וזהירון (פסח 2024)

צמד כוכבי הילדים חיפזון וזהירון מציגים את "סיפור יציאת מצרים" - הפקת ענק לילדים לפסח 2024 בהשתתפות שחקנים רבים והופעות רבות בכל רחבי הארץ. בעמוד הבא תמצאו את כל המידע על ההצגה כולל פרטים על הזמנת כרטיסים ולוח הופעות עדכני.

לוח הופעות

סיפור יציאת מצרים חיפזון וזהירון
סיפור יציאת מצרים חיפזון וזהירון. צילום: שי הנסב

סיפור יציאת מצרים חיפזון וזהירון כרטיסים

מכירת הכרטיסים לכל ההופעות ברחבי הארץ נפתחה ומתבצעת אתר משרד הכרטיסים "קופת בראבו" בעמוד הבא. מחירי הכרטיסים עומדים על 109 ש"ח (רכישת הכרטיסים הכרחית לכל גיל). 

אודות ההצגה סיפור יציאת מצרים פסח 2024

אחרי ההצלחה של ההצגה סיפור הנס וסיפור המגילה, צמד כוכבי הילדים הפופולריים חיפזון וזהירון יוצאים עם המופע השלישי בטרילוגיה והפעם לכבוד פסח 2024 סיפור יציאת מצרים. 

הפעם, המחזמר "סיפור יציאת מצרים" מתרחש ברחוב העכברוש 33, באותה שכונה מוכרת ואהובה שבה גרים חפזון וזהירון עם שאר החברים והדמויות המוכרות מסדרת הטלוויזיההמצליחה. בעת הניקיונות לקראת חג הפסח מוצאים חפזון וזהירון תיבה, שהם מאמינים כי היא שייכת למשה התינוק מסיפור יציאת מצרים.

מכיוון שמשה עצמו לא נמצא בתוך התיבה, חפזון וזהירון מחליטים בהתלהבות לטוס יחד עם מדריכת הטיולים פרלה טורס למצרים העתיקה כדי לנסות ולמצוא אותו.

שאר החברים מהשכונה – טישו, רמזוריקו, צ'יקו השוטר וטופי – מוצאים את הפתק שחפזון וזהירון השאירו לפני נסיעתם. הם מבינים שחבריהם היקרים כנראה לא יצליחו למצוא את משה במצרים, מכיוון שסיפור יציאת מצרים קרה לפני אלפי שנים.

על כן, גם שאר החברים מחליטים בהתלהבות לטוס למצרים, כדי להציג ולהמחיז בפני חפזון וזהירון את הסיפור המקראי הגדול של משה רבנו ויציאת בני ישראל מעבדות לחירות.

משך זמן המופע

שעה וחצי כולל הפסקה

גיל מומלץ

מומלץ לגילאי 3-10

משתתפים

בהשתתפות: יפעה מימון הר-קט, רונה בקרמן, שירלי לילו, הילית דייטש שני, שגיא לוי, מתן קליגר, יובל שטרן.

מפיק ראשי ולחנים: חיים גוזלי
מחזה: מאיה גוזלי
בימוי: עופר שפריר
עיבודים מוסיקלים: יובב שליט
תלבושות: אלה קולסניק
עיצוב תפאורה: בתיה סגל ומיכאל פיק

אודות האתר

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

עוד הצגות ילדים מומלצות:

הצגות ילדים מומלצות נוספות שעשויות לעניין אותך