סינית אני מדבר אליך בית ליסין – כרטיסים ולוח הצגות 2020

סינית אני מדבר אליך בית ליסין - כרטיסים ולוח הצגות 2020

בתקווה לסיום משבר הקורונה בקרוב, החל מחודש מאי תעלה ההצגה "סינית אני מדבר אליך" בתיאטרון בית ליסין. לימור גולדשטיין מככבת ציפי פינס מביימת את העיבוד לספרה של סביון ליברכט. אז מתי תוכלו לראות את ההצגה? כמה יעלו כרטיסים? ואיך תשיגו כרטיסים מוזלים והנחות? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

תיאטרון בית ליסין יעלה החל מחודש מאי 2020 (בהנחה כמובן שמשבר הקורונה יהיה מאחורינו) את ההצגה "סינית אני מדבר אליך" בכיכובה של לימור גולדשטיין ובבימויה של ציפי פינס. מכירת הכרטיסים פתוחה כבר עכשיו וניתן לרכוש כרטיסים מוזלים ב-116 במקום 250 ש"ח. כל הפרטים, מיד.

ההצגה החדשה מבוססת על הסיפור של הסופרת הידועה סביון ליברכט שכבר הביאה בעבר כמה מחזות מצליחים מאוד בבית ליסין כמו למשל "תפוחים מן המדבר", "סוסים על כביש גהה" ועוד. עתה, ציפי פינס המוערכת תביא לבית ליסין עיבוד בימתי לסיפור המצליח של ליברכט "סינית אני מדבר אליך" שיצא ב-1992.

עלילת ההצגה חוזרת לילדות בשנות ה-60 בישראל כשגיבורת הסיפור – אשה נשואה ואם לשני ילדים, מנסה למכור את בית ילדותה הישן וחוזרת חזרה לימי ילדותה ולפצעים ישנים עם הוריה ועם משפחתה ועם סיפור אהבה. על התפקיד הראשי בהצגה אחראית השחקנית לימור גולדשטיין ולצידה משתתפים גם השחקנים והשחקניות קובי פרג', שירי גולן, לירון ברנס, דניאל גל ומיטל נוטיק. משך ההצגה: כשעה ו-40 דקות.

ההצגה סינית אני מדבר אליך – כרטיסים מוזלים ב-116 ש"ח במקום 250 ש"ח

מחיר הכרטיסים הרשמי בקופות התיאטרון עומד על 250 ש"ח אך באמצעות אתר "קופת בראבו" תוכלו למצוא כרטיסים מוזלים בכמות מוגבלת ב-116 ש"ח במקום 250 ש"ח. את הכרטיסים ניתן לרכוש בעמוד הבא ואם יש שאלות בקשר לביטולים והחזרים, תוכלו למצוא אותם כאן.

להלן לוח ההצגות של ההצגה סינית אני מדבר אליך בבית ליסין בחודשים הקרובים:

תל אביב-יפותיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 223 כרטיסים
116 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 224 כרטיסים
116 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון בית ליסין תל אביב – אולם דיזנגוף 224 כרטיסים
116 ₪
רכישת כרטיסים

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן