סיבת המוות אינה ידועה ההצגה – כך תקנו כרטיסים מוזלים להצגה!

איך תוכלו לקנות כרטיסים מוזלים להצגה החדשה והמדוברת של תיאטרון הבימה סיבת המוות אינה ידועה במחיר של 96 ש"ח בלבד במקום ב-220 ש"ח? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

ספרו של עמרי אסנהיים "לתפוס רוצח" זוכה לעיבוד בימתי מרתק ומפתיע במיוחד בהצגה החדשה של תיאטרון הבימה סיבת המוות אינה ידועה שתעלה בתיאטרון החל מחודש מרץ 2019 הקרוב.

מכירת הכרטיסים להצגה נפתחה השבוע כאשר מחיר הכרטיסים הרגיל בקופות התיאטרון עומד על 220 ש"ח. למרות זאת, ניתן למצוא כרטיסים מוזלים בהרבה במחיר של 96 ש"ח בלבד. כל הפרטים, בהמשך העמוד.

אודות ההצגה "סיבת המוות אינה ידועה" וסיפורו של שמעון קופר

ההצגה נכתבה ע"י מוטי לרנר ומתבססת על ספרו של העיתונאי עמרי אסנהיים שהביא את סיפורו של שמעון קופר שרצח שתיים מנשותיו ובעקבות התחקיר, הביא בסופו של דבר להרשעתו.
ההצגה סיבת המוות אינה ידועה הבימה
הסיפור התחיל כשאסנהיים, עיתונאי וכתב התוכנית "עובדה" המצליחה, נתקל במקרה בסיפור, דרך שיחה עם אחת האמהות בגן של בנו. אסנהיים החל לחקור את הממצאים ולרדת לעומקו של העניין. הוא גילה סתירות ושאלות פתוחות רבות שלא קיבלו תשובה בחקירתו של קופר שנסגרה בעקבות חוסר ראיות.

הסיפור הפך לתחקיר מעמיק ורציני ושודר בתוכנית "עובדה" בפריים טיים. בעקבות השידור, נפתח תיק החקירה מחדש. וכך, הסיפורים הדומים והדמיון בין המוות של שתיים מנשותיו של שמעון קופר, יחד עם עוד ראיות ועובדות נוספות, הביאו בסופו של דבר להרשעתו של הרוצח שמעון קופר.

קופר אף תבע את אסנהיים ואת חברת קשת בתביעת דיבה וגם ניסה למנוע את פרסום הכתבה בתוכנית אך לא הצליח לעשות זאת וטף אך לאחר כמה שנים, הסיר את תביעתו ואף פיצה את חברת קשת. בסופו של דבר קופר הורשע וכיום הוא מרצה שני מאסרי עולם. למעשה, זוהי הפעם הראשונה שעבריין מורשע בעקבות תחקיר טלוויזיוני. לעיון נוסף, תוכלו לצפות בעמוד הבא בתחקיר המלא של אסנהיים בתוכנית "עובדה".

בהצגה החדשה ישתתפו שחקנים בכירים ובתפקידים הראשיים תוכלו למצוא את מלכת התיאטרון הישראלי גילה אלמגור אגמון הותיקה (שמשחקת בימים אלו גם בהצגה מיקה שלי) ואת גיל פרנק שיגלם את שמעון קופר.

שחקנים נוספים שייקחו חלק בהצגה, הם רינת מטטוב, מיקי פלג-רוטשטיין, רוברטו פולק, ליאת אקטע, אלינור וייל, ירין סביון ודניאל סליצר. את ההצגה כתב זוכה פרס ראש הממשלה לסופרים עבריים, מוטי לרנר ועיבד וביים חנן שניר המצוין.

מחירי הכרטיסים להצגה סיבת המוות אינה ידועה

כאמור, המחיר הרשמי בקופות התיאטרון הבימה הוא 220 ש"ח לכרטיס אך באמצעות האתר הבא, תוכלו להזמין כרטיסים ב-96 ש"ח בלבד. כמות הכרטיסים המוזלים מוגבלת.

שימו לב: הימנעו מלרכוש כרטיסים מאתרי ספסרות מפוקפקים. כרטיסים אלו לא יתקבלו בקופות. אתר "קצת תרבות" יפנה את הגולשים רק למשרדי כרטיסים רשמיים וסמכותיים.

מבצעים נוספים, הנחות או הטבות 1+1

כמו תמיד אתר "קצת תרבות" ממשיך לחפש ולהתעדכן במבצעים והטבות נוספות אותם תוכלו למצוא בכל עת בעמוד הפייסבוק שלנו (ואל תשכחו גם לתת "לייק").

סיבת המוות אינה עונה – לוח הצגות מעודכן ל-2019

להלן לוח ההצגות העדכני החדשה של הבימה כולל הפנייה לרכישת כרטיסים מוזלים:

תל אביב-יפותיאטרון הבימה – אולם מסקין24 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם מסקין27 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם מסקין30 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם מסקין30 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם מסקין45 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם מסקין30 כרטיסים
96 ₪
רכישת כרטיסים

 

אודות הספר לתפוס רוצח

בספטמבר 2016, הוציא אסנהיים את הספר "לתפוס רוצח" ובו תיאר והציג את כל השתלשלות האירועים החל מהתחקיר הראשוני ועד להרשעתו של שמעון קופר. ספר זה מהווה כאמור את הבסיס לעלילת ההצגה "סיבת המוות אינה ידועה" שללא ספק הולכת להיות אחת ההצגות המסקרנות מתוך רשימה שלמה של הצגות מומלצות שהולכות לשטוף את בימת בתיאטרון הישראלי בשנה הקרובה.

סיבת המוות אינה ידועה ההצגה – כך תקנו כרטיסים מוזלים להצגה!
4.8 (96.19%) 21 votes

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

דילוג לתוכן