סטטיק בהופעה בהיכל מנורה 2023 – כמה יעלו כרטיסים ואיפה קונים?

סטטיק בהופעה בהיכל מנורה 2023 - כמה יעלו כרטיסים ואיפה קונים?
סטטיק בהופעה בהיכל מנורה 2023 - כמה יעלו כרטיסים ואיפה קונים?

כל הפרטים על ההופעה של סטטיק בהיכל מנורה תל אביב שתתקיים בתחילת חודש אפריל 2023. אז כמה יעלו כרטיסים? ואיפה קונים? הנה כל התשובות.

לאחר הפרידה המקצועית מבן אל תבורי, סטטיק יוצא לראשונה למופע סולו ויעשה זאת אל מול אלפי צופים וצופות במופע גדול וחגיגי בהיכל מנורה בתל אביב ב-3 באפריל 2023. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה ובעמוד זה נציג לכם את כל המידע על ההופעה המדוברת.

סטטיק עבר לא מעט תלאות רק בשנה האחרונה. גם בחייו האישיים כשנפרד מזוגתו וגם בחייו המקצועיים שנפרד מהצמד "סטטיק ובן אל" שהיה אחד מצמדי הפופ המצליחים ביותר בחמש שנים האחרונות. עתה, יוצא סטטיק לדרך חדשה ועצמאית לגמרי.

המופע של סטטיק בהיכל מנורה באפריל 2023, משיק למעשה את אלבומו החדש "לירז" אותו הוא משיק בימים אלו. במופע, בעזרת להקה חיה, עשרות רקדנים ומשתתפים ואפקטים טכנולוגיים ופירוטכניקה, יציג סטטיק כל להיטי אלבומו החדש לצד הלהיטים הגדולים מסטטיק ובן אל.

כרטיסים להופעה של סטטיק בהיכל מנורה תל אביב

ההופעה תתקיים כאמור בהיכל מנורה מבטחים תל אביב ב-3 באפריל בשעה 21:00 בערב. מכירת הכרטיסים נפתחה ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "קופת ת"א". מחירי הכרטיסים נעים בין 139 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ועד ל-279 ש"ח לכרטיסים במיקום הטוב ביותר.

הנחות ומבצעים

לקוחות כרטיסי האשראי מקס, גודיז, פועלים וונדרס, אמריקן אקספרס ופליי קארד, יוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה. את דרכי המימוש, תוכלו למצוא באתר.

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק