סוס אחד נכנס לבר הקאמרי 2020 – כרטיסים ב-86 ש"ח במקום 220 ש"ח

סוס אחד נכנס לבר הקאמרי 2020 - כרטיסים ב-86 ש"ח במקום 220 ש"ח

איפה תוכלו למצוא את לוח ההופעות של ההצגה "סוס אחד נכנס לבר"? מהו מחיר הכרטיסים? ואיך תוכלו למצוא כרטיסים להצגה ב-86 ש"ח בלבד? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

(עדכון אחרון: 1/3/2020)

ההצגה סוס אחד נכנס לבר של תיאטרון הקאמרי המבוססת על ספרו הידוע של דויד גרוסמן ובכיכובו של דרור קרן ממשיכה להציג מופעים חדשים גם ב-2020 וזוכה להצלחה רבה. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע מורחב על ההצגה כולל פרטים על רכישת כרטיסים ב-86 ש"ח במקום 220 ש"ח. מיד, כל הפרטים.

אודות ההצגה סוס אחד נכנס לבר

הרעיון להפוך את ספרו הידוע של מיכה לוינסון להצגה עלה בראשו של הבמאי ז"ל מיכה לבינסון כאשר קרא את הספר בשקיקה והתאהב בדמותו של גיבור הספר – הסטנדאפיסט דובל'ה ג'י. לבינסון עבד יחד עם גרוסמן עצמו על עיבוד הספר למחזה אחר למרבה הצער, הוא נפטר במהלך החזרות ולא זכה לסיים את העיבוד.

השחקן המוערך דרור קרן, שלוהק לתפקיד הראשי בהצגה, נבחר להמשיך יחד עם אבנר בן עמוס ולסיים את העיבוד שכתב לבינסון והשניים הצליחו להביא עיבוד מוצלח מאוד שזכה לפרסים רבים ולביקורות מעולות בקרב המבקרים. ההצגה היא למעשה שילוב בין מופע סטנדאפ מצחיק וקורע לבין מחזה בימתי ואומנותי וקרן מעביר זאת בצורה מדוייקת ומשולמת. יחד איתו משתתפים בהצגה גם איה גרניט-שבא, יגאל זקס ויוסי ירום.

כרטיסים להצגה סוס אחד נכנס לבר – איך תוכלו למצוא כרטיסים ב-86 ש"ח בלבד?

ההצגה תרוץ בתיאטרון הקאמרי במהלך 2020 (מיד תוכלו למצוא את לוח ההצגות) כשהמחיר הרשמי של הכרטיסים בקופות התיאטרון הוא 220 ש"ח. באמצעות האתר הבא, תוכלו למצוא כרטיסים בכמות מוגבלת בהנחה די משמעותית שיעמוד על החל מ-86 ש"ח בלבד.

סוס אחד נכנס לבר לוח הצגות 2020

לוח ההצגות של סוס אחד נכנס לבר כולל הופעות בתיאטרון הקאמרי ובבית החייל בתל אביב. להלן לוח ההצגות של ההצגה "סוס אחד נכנס לבר" לחודשים הקרובים הכולל את הקישורים לרכישת כרטיסים מוזלים:

תל אביב-יפותיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 122 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 118 כרטיסים
86 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון הקאמרי תל אביב – החדש 131 כרטיסים
91 ₪
רכישת כרטיסים

עלילת ההצגה סוס אחד נכנס לבר

עלילת ההצגה מספרת על סטנדאפיסט בגיל העמידה בשם דובלה ג'י (דרור קרן) שעולה להופעה סטנדאפ במועדון קטן בנתניה. ג'י מזמין להופעה את חברו השופט לשעבר אבישי לזר (יגאל זקס) אותו לא ראה 40 שנה ולאחר שגם אישה תמהונית מפציעה מהקהל (איה גרניט זבא) ועולה לבמה, המופע משנה כיוון ומגיע למחוזות שונים ומשונים.

הסיפור של גרוסמן עליו מבוססת ההצגה, הוא אחד המצליחים ביותר שלו וזכה להצלחה רבה כשהוא קוטף פרסים בינלאומיים מוערכים וכשהוא מתורגם ל-23 שפות שונות.

סוס אחד נכנס לבר – רשימת המשתתפים המלאה

כאמור, את העיבוד הראשוני למחזה כתב מיכה לבינסון והמשיכו דרור קרן ואבנר בן עמוס. קרן גם הבימאי והשחקן הראשי בהצגה. שאר השחקנים הם איה גרניט – שבא, יגאל זקס ויוסי ירום.

עוד לוקחים חלק בהפקה:

עיצוב במה: סווטלנה ברגר
אנימציה: שריאל קסלסי
עיצוב תאורה: עדי שמרוני
מוסיקה: אלדד לידור

אתר "קצת תרבות" ממשיך להציג לכם מידע על ההצגות הטובות והפופולריות בארץ. אתם מוזמנים לקרוא באתר על הצגות מומלצות נוספות כמו הזוג המוזר הגרסה הנשית, השקר, מיקה שלי, סימני דרך, קח את אבא שלך ולך לעזאזל, זרים מושלמים, אנשים, מקומות ודברים, אורסטיאה, פרידה, רודף העפיפונים, עושה כרצונו, מרי פופינס, מאחורי הגדר, המלך ליר, לילה אחד באפריל, לוליטה ז'אן ד'ארק, היורשת ועוד.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

כתובת המייל שלכם לא תפורסם

דילוג לתוכן