סוניה מחזמר עם מיקי קם ותזמורת המהפכה – כרטיסים ולוח הופעות 2024

סוניה מחזמר עם מיקי קם ותזמורת המהפכה - כרטיסים ולוח הופעות
סוניה מחזמר עם מיקי קם ותזמורת המהפכה - כרטיסים ולוח הופעות. צילום: כפיר בולוטין

כל הפרטים על המחזמר סוניה בכיכובה של מיקי קם עם תזמורת המהפכה, שמביא לראשונה את סיפורה של סוניה פרס ועל הדרך את סיפורה של המדינה. מתי ואיפה תוכלו לראות? וכמה עולים כרטיסים? אתר "קצת תרבות" עם כל הפרטים.

השחקנית מיקי קם תככב במחזמר החדש "סוניה" של תיאטרון חיפה שיביא לבמה לראשונה את סיפורה של סוניה פרס – רעייתו של שמעון פרס, בליווי תזמורת המהפכה ויציג תאריכים רבים בחודשים הקרובים. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל הפרטים על המחזמר החדש עם מידע על רכישת כרטיסים ולוח הופעות עדכני.

סוניה מחזמר – לוח הופעות 2024

המחזמר סוניה יציג תאריכים רבים בתיאטרון חיפה במהלך החודשים הקרובים. להלן לוח ההופעות העדכני של המחזמר לתקופה הקרובה:

סוניה המחזמר כרטיסים

מכירת הכרטיסים למחזמר נפתחה הבוקר ומתבצעת באמצעות אתר משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא. מחיר הכרטיסים נע בין 145 ש"ח ל-155 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה באולם. משך המחזמר הוא כשעתיים כולל הפסקה.

אודות המחזמר סוניה

תיאטרון חיפה מעלה לראשונה מחזמר מושקע על סוניה פרס, רעייתו הידועה של שמעון פרס ששמרה לאורך כל חייה על מרחק מאור הזרקורים של בעלה. את המחזמר כתבו והלחינו גיא פרטי ושחר שמאי וביים עידו רוזנברג (ביים הצגות רבות בתיאטרון בית ליסין כמו "אפס ביחסי אנוש", "הנאהבים והנעימים" ועוד).

בתפקיד הראשי במחזמר סוניה תככב השחקנית מיקי קם ולצידה ישתתפו גם ספיר באומוול וזוהר בדש. על המוזיקה במחזמר תהיה אחראית תזמורת המהפכה בניצוחו של רועי אופנהיים.

מי הייתה למעשה סוניה פרס? מה הייתה חשיבותה והשפעתה על בעלה שמעון פרס? ואיזה מחיר נאלצה לשלם בעקבות כך? המחזמר סוניה מנסה לשפוך אור ולהאיר בזרקור את סיפורה של סוניה פרס. כחלק מסיפור חייה של סוניה, המחזמר מספר את סיפורה של מדינת ישראל כולה – מהמפעל הציוני עם הקמת קיבוץ אלומות, דרך מרוץ ההתחמשות של המדינה הצעירה וכלה במאבקים פוליטיים, הסכמים מדיניים ואתגרים כלכליים וביטחוניים.

אודות סוניה פרס

סוניה פרס הייתה אשתו של שמעון פרס, ראש הממשלה ונשיאה התשיעי של מדינת ישראל. פרס נישאה לשמעון פרס בשנת 1945 וליוותה אותו כבת זוגו במשך כל הקריירה הפוליטית הארוכה שלו. היא תמכה בפעילותו הפוליטית, ונחשבה ליועצת קרובה ובעלת השפעה רבה על החלטותיו ודרכו המדינית. עם זאת, סוניה פרס לא הייתה פעילה פוליטית או חברתית בעצמה.

יחד עם זאת, עם בחירתו של שמעון פרס לנשיאות, בחרה סוניה לחיות בנפרד ולא עברה איתו אל משכן הנשיא. היא ואף שינתה את שמה לסוניה גל, קיצור של שם נעוריה גלמן. זאת לאחר שהפר את ההבטחה שלא ייקח על עצמו תפקיד ציבורי נוסף מאז היה יו"ר מפלגת העבודה ב-2002.

הצגות מומלצות נוספות בתיאטרון חיפה

כתבות נוספות בנושא שבטח יעניינו אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

אישור
Notify of

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

תוכן עניינים

ברוכים הבאים לאתר "קצת תרבות"

כאן תוכלו למצוא את המידע הטוב והעדכני ביותר על כל אירועי הבידור והתרבות בישראל לרבות מידע על רכישת כרטיסים מוזלים, הנחות, מבצעים, לוח הופעות ועוד.

חפשו באתר עכשיו

אנחנו גם בפייסבוק